• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  BBP'den nezaket ziyareti

  03.12.2008 09:57
  Büyük Birlik Partisi Aydın Merkez İlçe Başkanı Ertan Gökçe, geçtiğimiz günlerde yapılan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Merkez İlçe Kongresi’nin ardından başkanlığa seçilen Hakkı Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  BBPden nezaket ziyareti
  BBP'den nezaket ziyareti BBP'den nezaket ziyareti BBP'den nezaket ziyareti

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın Merkez İlçe Başkanı Ertan Gökçe, geçtiğimiz günlerde yapılan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Merkez İlçe Kongresi"nin ardından başkanlığa seçilen Hakkı Aslan"a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Merkez İlçe Binası"nda gerçekleşen ziyarete her iki başkanın yanı sıra AK Parti ve BBP"li parti yöneticileri katıldı.
  Ziyarette konuşan BBP Merkez İlçe Başkanı Gökçe, göreve seçilen Hakkı Aslan ve yönetim kurulu üyelerini hayırlı olsun demek için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi. BBP ve AK Parti"nin savundukları ilkeler bakımından birbirine yakın partiler olduğuna işaret eden Gökçe, “Biz bugün siyasi partiler arasında az görülen bir dayanışma örneğini sergiliyoruz. Bence bütün partiler zaman zaman bir araya gelerek istişarede bulunmalıdır. Yaşanılan kentlerin ve ülkenin sorunlarını aşmak ancak bu sayede mümkün olabilecektir. Hem bu görüşlerimizi paylaşmak hem de AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı"nın yeni yönetimine görevlerinde başarılar dilemek için buradayız. Sayın Hakkı Aslan bizim yakinen tanıdığımız ve sportif anlamda büyük başarılara imza atmış birisidir. Kendisinin siyasi yaşamında da aynı başarıları göstereceğine ve bu alanda da önemli başarılara imza atarak önemli hizmetler gerçekleştireceğine inanıyorum” dedi.
  BBP Merkez İlçe Başkanı Gökçe ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aslan da, AK Parti Aydın İl Teşkilatı"nın kurucu üyelerinden birisi olduğuna işaret etti. Halka hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu açıklayan Aslan, “Her zaman doğruları söyleyerek ve doğru işler yapanların yanında olarak görevimi sürdüreceğim. Çalışmalarım sırasında her zaman eleştirilere de açık olacağım. Gerek partililerimiz gerekse vatandaşlarımız beni yanlış gördükleri her konuda eleştirebilirler. Bunları yaparken de diğer siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin de fikirlerini dikkate alacağım” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim