• BIST 109.341
 • Altın 153,619
 • Dolar 3,8469
 • Euro 4,5165

  Baştan çıkarmanın altı yolu

  08.03.2008 11:23
  Kadınlar tutkuyu ve samimiyeti sever. İşte size kadınları baştan çıkarmanın ve etkilemenin altı yolu
  Baştan çıkarmanın altı yolu
  Baştan çıkarmanın altı yolu Baştan çıkarmanın altı yolu Baştan çıkarmanın altı yolu

  Erkeklerde aradıkları en önemli unsurlar da güven hissi, dürüstlük ve kendi dürtülerini harekete geçirecek birtakım kıvılcımlardır. İşte size kadınları baştan çıkarmanın ve onları etkilemenin altı yolu... Çabuk iletişime geçin Araştırmalara göre, ilk izlenim çok önemli. Bu adımı tamamladıktan sonra hiç vakit kaybetmeden ortak çok şeyinizin olduğunu kanıtlamalısınız. Hızlı davranın. Ortak görüşlerinizi veya zevklerinizi ortaya koyacak ucu açık sorular sorun. Unutmayın kadınlar karşısındaki erkekte güven, iletişim ve elektrik ararlar. Kendi arkadaşlarınızla arkadaş olmasını sağlayın
  Av peşinde olmadığınızı ona hissettirin. Bunun en kolay yolu da, ilişkinize arkadaşlarınızı da dahil etmektir. Kadınlar özel olmayı sever. Arkadaş ortamlarınıza onu da dahil ederek ona tek gecelik bir ilişki olmadığını hissettirebilirsiniz.

  Gizli yeteneklerini keşfedin

  Kadınlar, içe dönük yeteneklerinin fark edilmesinden hoşlanırlar. Onların kendi karakterini yansıtan yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışarak egolarını besleyin. Her zaman fiziksel görünüşleriyle ilgili yorumlardan kaçının. "Gördüğüm en güzel kadınsın" gibi cümleler samimiyetinizin azalmasına ve ilişkinizin zarar görmesine neden olabilir. Sadece doğal olmayı deneyin.

  O"nu sosyal açıdan baştan çıkartın

  Kadınların cinsel içgüdüleri erkeklere göre daha sosyal faktörler tarafından kontrol edilir. Samimiyet ve güven hissinden sonra o"na olan ilginizi göze gelecek birtakım davranışlarla beslemeye çalışın. Örneğin sahilde gezerken veya yürüyüş yaparken elinizi beline koyarak o"na yol gösterin. Bu gibi ince davranışlar karşı tarafa olan ilginizi açıkça ortaya koyar.

  O"nu yavaş yavaş ateşleyin

  Kadınların hislerine dokunabilmek yakın temaslarla gerçekleşir. Yalnız bunu yaparken çok nazik ve anlayışlı olmalısınız. Kadınların yörüngesine girmek demek saldırmak veya kaba davranışlarda bulunmak demek değildir. Sakin ve nazik olun. Mesela boynuna bir öpücük kondurun. Bu tür oyunları kadınlar sever.

  Bedenini harekete geçirin

  Yapılan bir araştırmaya göre, erotik görüntüler gösterilmeden önce kendi vücudunu ayna karşısında seyreden kadınlar, zihinsel açıdan daha çok uyarılmış oluyor. Görüntü, kadınların cinselliğe daha kolay ısınmasına neden oluyor. Bu nedenle uzunca bir boy aynası önünde ona sarılın ve ardından omuzlarına, kollarına ve hatta kalçalarına masaj yaparak onu uyarın….

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim