Başkan Erol'un mesajı şu şekilde:

Saygıdeğer Hemşerilerim;

Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anıları, çalışmalarıyla  2022  yılı daha geride bırakıyoruz. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2023 yılının Buharkent’imize  Aydın’ımıza ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok önemli projeyi hayata geçirerek ilçeye değer katmaya çalıştık. Seçim öncesinde Buharkent için neyi yapabileceksek onları vaad etmeye çalıştık. Göreve geldiğimizden beri birçok projeye ev sahipliği yaparak, Buharkent’in çehresini değiştirdik. 2022 yılına geldiğimizde ise 5 projeyi aynı anda yürütmenin gurunu yaşıyoruz. 2023 yılı ve inşallah daha uzun dönemler ilçemize katma değer katacak projelerimiz devam edecektir. Bu süreçte titiz çalışmalarla, yeni projelerimizle ve seçimden önce verdiğimiz sözleri unutmayarak yolumuza devam etmeye çalıştık.

Buharkent Belediyesi olarak 2022 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık.

Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.

Buharkent Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Buharkent’imizin layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Felsefemiz çok çalışmak ve Buharkent’lilerin yararı birinci önceliğimiz olacaktır.

Bu kapsamda bir ‘’Tarım Şehri’’ olan Buharkent’imizi kazandırdığımız Meslek Yüksek Okulu ile ‘’Üniversite Şehri’’Organize Sanayii Bölgesi ile ‘’Sanayii Şehri’’ Jeotermal kaynakların kullanımın temin ederek özellikle kent ısıtmasında, tarım ve turizmde de kullanarak ‘’ Jeotermal Şehri’’olma yolunda projelerimizi hayata geçirme noktasında azim ve kararlılığımız devam etmektedir.

Şüpheli hareketleri el verdi, jandarmadan kaçamadı Şüpheli hareketleri el verdi, jandarmadan kaçamadı

Bunun yanında, şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Buharkent’lilerimizin çıkarı ve yararı doğrultusunda Sosyal Belediyecilik çalışmalarımızla da, çıtayı daha da yukarı taşıyacağımızı bilmenizi isterim.

Buharkent Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Buharkent’in marka kentler arasına girmesi ve örnek ilçe olması amacıyla çalışmalarımız sürecektir.

Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeler, yeni atılımlar, vizyon çalışmalar yapmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız. Yepyeni umutlarla baktığımız 2023 yılında da ilçemiz, doğamız, can dostlarımız, üretim, kalkınma ve katılım adına çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Çünkü Buharkent’i sevmek ruhumuzda var .

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.