Cumhur ittifakı olarak İncirliova'da uyumlu bir çalışma içinde olduklarını belirten İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya "Buradan Ak Parti İlçe yönetimini, Cumhur ittifakı paydaşlarını teşekkür ediyorum.  Tek gayemiz İncirliova'ya hizmet etmek bu anlamda Belediye Meclisinde coğunluğun muhalefette olması sıkıntı yaratmaz. İlçemiz hayrına ben ne getirirsem evet oyu kullanırlar. Red kullanırlarsa da kendileri bilirler. Seçim artık bitmiştir. Rozetimizi çıkardık. İncirliova 'da herkesin belediye başkanıyım. 5 yılda yapamadığımız hizmetleri Allah nasip ederse ikinci 5 yılımızda devletimizin ve milletvekillerimizin destekleri ile en güzel şekilde yapacağız. Şu anda hizmetlerimizi yapıyoruz.  Önemli işlerimizi gerçekleştireceğiz. Onları gerçekleştirdikten sonra İncirliova'da çok bir şey isteyen yok." dedi.

ÜNİVERSİTENİN BİR KOLUNU İNCİRLİOVA'YA GETİRMEK İSTİYORUZ

İlçede devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Kaya "Olimpik yüzme havuzumuz bitmek üzere, onun yanında jimnastik salonu ve spor kompleksimiz var. İncirliova için en önemli konu üniversite, üniversitenin bir kolunu buraya getireceğiz. En büyük projemiz o. Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor.  Ankara'da sayın bakanımızla yaptığımız görüşmede karayolları tarafından Kızılcaköy'e kadar sıcak asfalt yapılacak. Sandıklı yolundan Kocarlı yoluna kadar sıcak asfalt olacak. İncirliova'ya ikinci bir toki kazandıracağız" diye konuştu.

GELDİĞİMİZ GÜNDEN İTİBAREN TASARRUF EDİYORUZ.

İncirliova Belediyesi'nde göreve geldiği günden itibaren tasarruf ettiklerinin altını çizen Başkan Kaya "2019 yılında ilk göreve geldiğimizde çok zor bir süreç yaşadık. Haftanın üç günü icra ile uğraşıyorduk. Allah'a şükür o günleri aştık. Tasarruf ile belediyemizi çok iyi duruma getirdik. Personel maaşını 27 bin TL yaptık ve her ay aksamadan maaşlar tıkır, tıkır ödeniyor. Biz baştan beri tasarruf yaptık. Kendi arabamla geziyorum. Kimseyi zengin etmedik, yeri geliyor bir çalı süpürgesinin hesabını soruyorum. Süpürgeleri tek tek saydırırım. Ekibimiz de çok güzel." ifadelerini kullandı.

C63F6754 A374 4D31 8750 F0Bfeeb46A5817Dbad3C D503 4B95 88F4 87B4A36B760C

Kuşadası’na tatilci akını başladı Kuşadası’na tatilci akını başladı