Muhtarla buluşma gecesine CHP Aydın il başkanı Hikmet Saatçi, CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Çine İlçe başkanı Tayfun Şahin, İyi Parti Çine İlçe başkanı Erkan Bozkurt, Demokrat Parti Çine ilçe başkanı Ahmet Soydar, Saadet Partisi ilçe başkanı İbrahim Taman, ABŞB Başkan vekili Barış Altıntaş, Çine Belediyesi Meclis Üyeleri, Çine Mahalle muhtarları ve eşleri ile birlikte katıldılar.

Çine Belediyesi Şehler Düğün Salonu’nda geçekleşen yemekte muhtarlara seslenen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ilçede yaptığı ve yapacağı yatırımlar için teşekkür ederek, “Sayın Başkanımızın ilçemize yatırımları sürüyor. İlçemizde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Büyükşehir Belediyemiz görev ve sorumluluğu alanındaki yerlerde hizmetlerini sürdürüyor. Biz de belediyemiz olarak görev süremiz boyunca ilçemizde yapılması gereken tüm hizmetleri tamamlayacak, ilçemizde parke taşı döşenmeyen yer bırakmayacağız” diye konuştu. 

Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul, çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor Aydın İl Sağlık Müdürü Şenkul, çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor

CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz: ‘’ Hiçbir zaman partimiz olarak ayrıştırıcı bir dil kullanmadık. Her türlü yalan ve iftiralarla saldırıya uğradık. Ama Aydında rekor oyla Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu birinci çıkardık. Dört milletvekilliğini alarak CHP’yi Aydında birinci çıkardık. Destekleyen, desteklemeyen bütün Aydın halkına teşekkür ediyorum. 28 Mayısta yapılacak 2. Tur seçiminde de sandığa gidip desteklerinizi bekliyoruz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki adayımız sayın Kılıçdaroğlu bu seçimin kazananı olacaktır. 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da Çine’ye yapılan yatırımlarla ilgili ayrıntılı bilgiler vererek, “Çine’ye toplam 596 Milyon TL yatırım yaptık. Çine’miz için yaptığımız yatırımları görüyorsunuz” ifadelerini kullandı. 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimlerini de hatırlatan Başkan Çerçioğlu, Millet İttifakı Adayı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi. Muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi'nin ve Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü'nün mahallelerinin her ihtiyacını karşıladığını söyledi. Büyükşehir'in AYBA hizmetlerinin de özellikle ekonominin kötü olduğu bugünlerde birçok vatandaşın imdadına yetiştiğini ifade eden muhtarlar, verilen hizmetler için Başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti. 
Muhtarlar ayrıca Başkan Çerçioğlu ile çalışmaktan çok mutlu olduklarının altını çizip kendilerine verdikleri destekler için minnettar olduklarını belirtti. 
Muhtarlar ve eşleriyle yakından ilgilenen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

çerçioğlub4608fa0-40df-468e-a6e0-2f69df28dc603700114c-2fee-425e-9d9b-71244329801827107988-7ab9-4e8e-961f-8fc1f38ef4bb88d87f6a-fc10-4757-8f98-96937f650ed46b00d132-944e-4c1f-b4d9-a4ffc99cee7f