Nazilli Belediyespor’da İnegölspor maçı hazırlıkları başladı Nazilli Belediyespor’da İnegölspor maçı hazırlıkları başladı

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, depremin en şiddetli yaşandığı illerin başında gelen Hatay ve Adıyaman’a gitti.

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 şiddetinde gerçekleşen, 10 ilde binlerce can kaybına ve büyük hasara neden olan depremin ilk anlarından itibaren Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın talimatıyla harekete geçen Didim Belediyesi ekipleri, yaraların bir an önce sarılması için Didimli vatandaşlarla birlikte seferber olarak, yardım kamyonları, iş makineleri ve ekiplerini bölgeye sevk etti. Depremin en çok zarar verdiği illerin başında gelen Hatay ve Adıyaman’a giden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, bölgede bulunan Didim Belediyesi ekiplerinin sürdürmüş olduğu çalışmaları yerinde takip etti.

Deprem bölgesindeki son durum hakkında bilgi alan ve Didim Belediyesi’nin sürdürdüğü çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Atabay; “Vatandaşlarımızın seslerine ses olabilmek, sorunlarını çözebilmek için çalışıyoruz. Yaraları birlikte saracağız. Belediyemiz personellerine ve canla başla çalışan herkese kolaylıklar diliyorum” dedi.