Kıskançlık kavgası cinayetle sonuçlandı! Denizli'deki vahşette yeni gelişme Kıskançlık kavgası cinayetle sonuçlandı! Denizli'deki vahşette yeni gelişme
İYİ Parti’nin İstanbul 3. Olağan İl Kongresi dün Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Kongreye CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu da katıldı. “CHP’ye 31 Mart seçimine birlikte girelim demek bizim teklifimizdir” diyen Akşener, seçimde özellikle İstanbul ve Ankara’nın Millet İttifakı  tarafından alınmasını sağladığını ifade etti. Akşener, özetle şunları söyledi: “Ben İmamoğlu’nun hapis ve yasak cezasını duyduğumda koşa koşa İstanbul’a geldim ve orada bir konuşma yaptım. Dedim ki, ben Sayın Erdoğan giderken de buradaydım. Doğrudur 28 Şubat döneminin, o zamanının güçlülerinin yanında olanlar vardı. O zaman da iki büklüm gezenler vardı. O zaman da haksızlığın karşısında durduk. O gün haksızlıktı. Ama ilginç olan şudur, o günün haksızlığa uğrayanları bugünün zorbaları oldular.

Atatürk’ümüze, Cumhuriyet değerlerimize savaş açanlar çok beklersiniz, iyiler var. Cumhuriyet değerlerine, Atatürk’ümüze gıcık olanlar çok beklersiniz, iyi ve cesur insanlar var.

BİRİNCİ ÇIKACAĞIZ