• BIST 105.026
 • Altın 162,577
 • Dolar 3,9187
 • Euro 4,6430

  Başarılı öğrencilere ödül

  22.09.2010 11:51
  Nazilli Sınav Dergisi Dershaneleri Bozdoğan Şubesinden Hüseyin Serhat Potikoğlu 2010 SBS’de bütün sorulara doğru yanıt vererek tam puan aldı ve dershane yönetimi tarafından ödüllendirildi.
  Başarılı öğrencilere ödül
  Başarılı öğrencilere ödül Başarılı öğrencilere ödül Başarılı öğrencilere ödül

  Aydın ili Bozdoğan ilçesinde bulunan Sınav Dergisi Dershanesi Bozdoğan Şubesi SBS sınavında dereceye giren öğrencisi Hüseyin Serhat Potikoğlu için ödül töreni düzenledi. SBS sınavına giren 6. sınıf öğrencisi Hüseyin Serhat Potikoğlu, tüm sorulara doğru yanıt vererek sınavdan tam puan aldı.
  Törende konuşan Nazilli Sınav Dergisi Dershaneleri Kurucusu Şükrü Yıldırım, “Sınav Dergisi Dershaneleri, deneyimli ve güçlü öğretmen kadrosu, izlediği kapsamlı yayınları, profesyonel yöneticileri ve uyguladığı Kuartet Sistemi ile kazanmak isteyen tüm öğrencilerin beklentilerini karşılamaktadır. Sınav Dergisi Dershaneleri, öğrenci merkezli anlayışıyla her öğrencisini hedeflediği noktaya ulaştırma amacıyla hizmet vermektedir. Değişen dünyada, değişen öğrenci profili iyi analiz edilmekte, onların ihtiyaç ve beklentileri belirlenmekte ve bunlar karşılanmaya çalışılmaktadır. Dershanelerimizde eğitim çok yönlü, çok kanallı, son teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Öğretilecek konunun içeriği, dersin amacı, öğrencinin seviyesi, ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak seçilen öğretme yöntem ve teknikleri; konunun kavratılmasını sağlamaktadır. Dershanemizde rehberlik servisi alanında uzman danışmanlarıyla eğitim kalitesini yükseltmektedir. Rehber uzmanlarımız, öğrencilerimizin öğretimden en etkili şekilde yararlanmaları ve kendilerini gerçekleştirebilmeleri için uygun ortamı sağlamaktadır. Öğrencinin takibi ve kontrolü, başarının bir başka ayağıdır. Bunların yanında öğrencilerimize yönelik özel çalışmalar, veli işbirliğini sağlama amaçlı seminerler ve bunun gibi etkinlikler öğrencilerimizi geliştirmektedir. Uygulanan Kuartet Sistemi de oldukça verimli sonuçlar verdi. Türkiye"de 240"a yakın dershanemizle eğitime katkı sağlıyoruz. Tüm şubelerimizde aynı mantıkla, aynı felsefeyle çalışıyoruz. Türkiye"deki tüm şubelerimizle bir bütünlük içerisinde çalışıyoruz. Çocuklarımızı sadece SBS sınavlarında YGS"de, LYS"de başarılı olması yanında okul derslerine de çok önem veriyoruz. Okul yazılılarına önem veriyoruz. Okul yazılılarına özel etütlerle, ek derslerle destek veriyoruz. Bu bizim için önemli bir fark, böyle düşünüyorum. SBS"de çocuk başarılı olabilir, YGS"de, LYS"de başarılı olabilir ama diploma notunun da katkısı olduğu için okul notları bizim için çok çok önemli. Dershanelerimize gerçekten öğrenmek, başarılı olmak için gelen bir öğrenci, her şeyi burada fazlasıyla buluyor. Amacımız ülkeye gerçekten başarılı öğrenciler yetiştirmektir. Bunu geçmiş yıllardaki derecelerimizle ortaya koyduk ve ortaya koymaya devam edeceğiz. Üniversite yerleştirmede yaklaşık %96 gibi bir başarı oranımız var. Bu da büyük bir başarıdır. SBS"de de birçok başarı elde ettik. Öğrencilerimizin çoğu Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Sosyal Bilimler Lisesi, Anadolu Öğretmen Liseli, Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Meslek Liselerine yerleşmişlerdir. Hiçbir emeğini esirgemeyen bütün fedakârlıkları gösteren dershane öğretmenlerine, yönetimine ve değerli anne, babalara teşekkür ederim” diye konuştu.
  Sınav Dergisi Dershaneleri Genel Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Öğüt ise, “Sınav Dergisi Dershaneleri, Dershanecilikte çığır açan eğitim anlayışıyla marka haline gelmiştir. “Yükseklerden Vazgeçmeyin”, “İlk Girişte Kazanın”, “Yarıştırmadan, Ayrıştırmadan” gibi etkin sloganlar eşliğinde, bütün öğrencilerini ayrıcalıksız ve kuşatıcı bir eğitim anlayışıyla başarıya taşımayı hedeflemektedir. Her öğrencinin “özel” olduğu, bireysel farklılıkların önemsendiği, yapılandırmacı eğitim yaklaşımının benimsendiği kurumumuz, profesyonel eğitim anlayışı sebebiyle yüksek başarıya ulaşmış, öğrenci ve velilerin takdirini kazanmıştır. Kurumumuz, Dünya Tüketiciler Günü"nde düzenlenen törenlerle “Tüketici Kalite Ödülü”, “Tüketici Altın Marka Ödülü”, “Tüketici Altın Adam Ödülü” ve “Tüketici Dost Ödülü” gibi birçok ödülün de sahibi olmuştur. Dershanemizde ayrıştırmadan ve eşitlik içerisinde eğitim veriyoruz, öğrenci kendi becerisi ile isterse başarı zaten kaçınılmaz olarak geliyor. Ayrıştırmadan, yarıştırmadan öğrenciyi hedefine ulaştırma amacındayız. Sınavlarda Nazilli ve Aydın ilimizin genelinde birçok başarılar elde ediyoruz inşallah daha da çok başarılar kazanırız. SBS sınavında başarılı olan öğrencilere hediyeler vermeye karar verdik ve sınavda tam puan alan öğrencilerimize bir dizüstü bilgisayar verme kararı aldık. Neticede sınavda tam puan alan Nazilli Sınav Dergisi Dershaneleri Bozdoğan Şubesi"nde eğitim alan öğrencimize bilgisayarını ve teşekkür plaketimizi hediye edeceğiz. Sınavda başarılı olan bütün öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyor ve ailelerini tebrik ediyorum” dedi.
  Daha sonra sınavdan tam puan alan Hüseyin Serhat Potikoğlu"na yönetim kurulu tarafından dizüstü bilgisayar ve başarı plaketi verildi.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim