Ziraat Bankası şubat ayı için kampanyalarını paylaşmaya devam ediyor. Bir yeni kampanyada geri iade kampanyası olarak öne çıktı. Banka 300 TL geri iade yapacak. Konuyla ilgili detaylar belli oldu. İşte tüm detaylar…

Ocak ayının son günlerine kadar devam edecek olan kampanyaları devam eden bankalar şubat ayının gelmesiyle birlikte kampanyalarının yeniledi. Bankalar özellikle de nakit ihtiyacı adına yeni kampanyaları sunarken yapılan alışverişler karşısında kendi bünyesindeki kredi kartlarının kullanımını artırmak amaçlı geriye dönük ödemeler yapılıyor.

Ziraat Bankası yeni aya girilmesi ile birlikte yeni kampanyalarını paylaştı. Bankanın resmi web sitesinde yeni kampanyalar yer aldı. Şubat ayı ile ilgili başlatılmış olan tüm avantajlı kampanyalar duyuruldu. 1 Şubat 2024 itibari ile birlikte bankanın başlatmış olduğu 300 TL’lik geri iade kampanyası dikkat çekti.

Ziraat Bankası kafe, çiçekçi, aksesuar, giyim, kırtasiye, ofis malzemeleri ve benzeri sektörler üzerinden alışveriş yapacakları çok yakına göndermiş olan bir geri ödeme kampanyası sundu. Kampanya kapsamında 300 TL’ye kadar geri ödeme yapılacak. Ziraat Bankası’nın kredi kartını kullanmış olanlar bankkart ile yapacak oldukları 1000 TL üzerindeki alışverişlerde 100 TL geri ödeme alacak. Toplamda 3000 TL’ye kadar yapılacak alışverişler için 300 TL’ye kadar ödeme yapılacak.

Ziraat Bankası’nın duyurmuş olduğu yeni kampanya kapsamında alacak oldukları ürün ve hizmet karşılığı içerisinde geri iade imkanı sağlamış olan vatandaşlar indirim rakamlarına ek olarak ucuz ürün alma imkanı da kazanıyor. Bu sayede daha fazla ürün alımı gerçekleştiriliyor. Bu kapsam içerisine Ziraat Bankası müşterilerini ilgilendiren bir kampanya paylaşıldı. Kampanya 29 Şubat 2024 tarihine kadar devam edecek.

Ziraat Bankası’nın kampanyasına katılım şartları paylaşıldı. Kampanya kaydolunması gerekliliği banka tarafından açıklamış oldu. Yapılan kampanya kapsamında bankkart mobil uygulaması üzerinden ya da bank kart web sitesinden kayıt yapılması gerekecek.