Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi Kılıçdaroğlu'nun yanında durmaya devam edecek Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi Kılıçdaroğlu'nun yanında durmaya devam edecek
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sarıyer AK Parti İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyaret sırasında partililere seslenen Soylu, "İlçe başkanımız burada, seçim işleri başkanlığı SKM burada.  Ne kadar tanıdığınız avukat varsa hepsini okullara göndereceksiniz. Sadece partili avukatlar değil. Ne kadar tanıdığınız avukat varsa.  Çünkü sandıklarda arkadaşlarımız vardı. Allah razı olsun. Ama her yerde böyle bir şey çıkarmak arkadaşlarımızı çok yordular. Sandık kurulu üyelerimizi yoracağına avukat, avukatı yorsun. Ondan sonra biz de oradaki hakkaniyetli sonuca hep beraber rıza gösterelim" diye konuştu. 

"SON SANİYEYE KADAR ÇOK ÇALIŞACAĞIZ"

Soylu, "Bir de son saniyeye kadar çok çalışacağız. 28 Mayıs'ta vatandaşımızı davet ediyoruz. Sahip çıktığı için teşekkür ediyoruz. Sahip çıkması içinde çağrıda bulunuyoruz hep beraber. Bu konuda hep beraber gayret göstermeliyiz. Çünkü 5 yıllık istikrar, Bize Türkiye Yüzyılı'nın kapısını açacak. Etrafımızdaki coğrafyaya huzur kapısını açacak, Türkiye'nin savunma sanayinin yüzde 20'lerden, yüzde 80'lere yüzde 100'lere ulaşmasının kapısını açacak. Ülkemizdeki huzurun ve refahın kapısını açacak ve yine 10 bin dolarlık kişi başına gelir seviyesini 16 bin dolara, yani Türkiye'de her bir bireyin ve ülkemizin yüzde 60 zenginleşmesinin kapısını açacak. Bunu önümüzdeki 5 yıl içerisinde hep beraber sağlayacağız. Onun için çok çalışacağız. Her evden bir kadının sigortalı olmasını ve emekli olmasını sağlayacak. Gençlerimizin yatırımcı olabilmesi için, onlar için kurulacak bankanın yolunu açacak. Onun için bu adımları hep beraber sağlayalım" şeklinde konuştu.