Hakan Ural, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisine magazin programının yeni sezonu için 'Hayırlı olsun' mesajı gönderdiğini belirtti.

Gölcük Tersane Komutanlığı'ndaki iş kazasında bir asker şehit oldu Gölcük Tersane Komutanlığı'ndaki iş kazasında bir asker şehit oldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakan Ural'ın sunucusu olduğu "Neler Oluyor Hayatta" isimli magazin programının yeni yayın dönemi için "Hayırlı olsun" mesajı gönderdi. Ural, Bahçeli'ye canlı yayında teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakınlığı ve yaptığı yorumlarla son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hakan Ural, MHP lideri Bahçeli'nin mesajı için canlı yayında teşekkür etti.

Ural, mesajın ardından “Kendisini çok sever ve sayarım. Ülkenin birliğinde büyük katkısı var. Almış olduğu sorumluluğun hakkı ödenmez. Duygulanıyorum çünkü yaptığına sahip çıkmak deniliyor. Hem sahip çıkıyor hem iyi ki varsınız diyor.” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli'nin sıkı bir televizyon ve özellikle sabah kuşağı programı izleyicisi olduğu biliniyor. Bahçeli bir süre önce de Müge Anlı'nın programına gönderdiği tebrik mesajı ve çiçeklerle gündeme gelmişti.