• BIST 108.508
 • Altın 153,730
 • Dolar 3,8505
 • Euro 4,5205

  Bahçeli'den GS'ye destek

  25.01.2011 13:30
  Devlet Bahçeli parti grubunda yaptığı konuşmada milletvekillerine seslendi.
  Bahçeliden GSye destek
  Bahçeli'den GS'ye destek Bahçeli'den GS'ye destek Bahçeli'den GS'ye destek

  Bahçeli Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerin önemine değinerek, "Önümüzde tarihi bir fırsat bizleri beklemektedir. Bu seçim Türk milleti üzerinden kumar oynayanlara büyük bir ders olacaktır" diye konuştu.

  AKP BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALACAK!

  8 yılı aşan AKP hükümetin her türlü tahrifatı, takaatsizliği, talanı ve tarümarının mutlaka biteceğini öne süren Bahçeli konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Aziz milletimiz iyinin, doğrunun, güzelin ve adaletin kazandığını bir kez daha gösterecek ve AKP hükümeti boyunun ölçüsünü alacaktır. Vatandaşımızdan gelen tepkiler bunu göstermektedir."

  VATANDAŞI YARDIMLARLA TUTUYORLAR!

  Bahçeli'nin konuşmasından ana başlıklar şöyle:

  Milletimizin kutlu haritalarını oya gibi yüreklerinde işleyenlerin AKP'ye dur diyecekleri artık görünmüştür. İktidar partisi aba altından sopa gösterircesine kış aylarını yaşadığımız şu günlerde yoksul kardeşlerimizi yardımlarla ayakta tutmaya çalışmalıdır. Düşkün, yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimizin herşeyin daha fazlasını almaları onların tabii haklarıdır.

  DEVLETİN İMKANLARI SADAKA GİBİ SUNULUYOR

  AKP devletin imkanlarını kullanarak vatandaşımıza sadaka gibi sunmaktadır. AKP tasfiye olacağını hissettiğinden dolayı yandaş çevrelerin ısmarlama anketlerinden medet ummaya çalışmıştır. MHP'nin gerçek kudretini engellemek için kamuoyunu yanıltmaya yönelik durmadan anketler yayınlanmaktadır. MHP iktidara koşmakta AKP ise durmadan tökezlemektedir.

  ERDOĞAN'IN AYAKTA DURACAĞI GÜNLER YAKIN

  Recep Tayyip Erdoğan için bitiş çizgisi görülmüş, mahkemede ayakta duracağı günler belirmiştir. Tunus Cumhurbaşkanı'nın ülkesini terketmek zorunda kalması ibretlik bir hadise olmuştur. Halkların gücünü polisiye tedbirlerle bastıran yöneticilerin ülkelerini nasıl bir kaosa sürüklediği açıkça görülmüştür. En küçük kıvılcımın nelere yol açabileceği bu son olaylarla iyice açığa çıkmıştır.

  DİLEĞİMİZ TUNUS ÜLKEMİZİ ETKİLEMESİN!

  Haramiliğin ve yandaşları kayırmanın nelere malolacağı bu meseleyle ortaya çıkmıştır. Tunus'taki gerilim hattı birçok ülkeyi çarpmış Arnavutluk'ta da sirayet etmiştir. Ülke yönetimlerin gayrimeşru ve gayriinsani boyutu nefreti arttırmaktadır. Bununla birlikte Tunus'la vasat bulan olaylar bölgesel memnuniyetsizlikleri kitlesel harekete çevirme tehlikesini bünyesinde taşımaktadır. Başbarkan Erdoğan ve hükümetinin başarısız olduğu Lübnan'da ise toplumsal tansiyon hızla yükselmektedir. Dileğimiz Tunus'taki olayların ülkemizde vuku bulmamasıdır.

  AKP VİCDAN MUHASEBESİ YAPMALI

  Son gelişmelerden AKP hükümetinden azami sonuçlarını çıkarmasını düşünüyorum. Vicdan muhasebesini yapmasını öneriyorum. Erdoğan beğenmediği tenkitler karşısında gerçek hüviyetinin anlaşılmasında kapı aralamaktadır. Başbakan Erdoğan herkesle kavgalıdır. Sahip olduğu gerilimli ruh halini niza ve hizipten beslenen üslupla pekiştirmesi hırçın, uzlaşmaz ve sinirli tarafını ortaya çıkarmaktadır.

  BİZİ AVRUPA'DA EN İYİ TEMSİL EDEN KULÜP

  Bu zihniyet sahibinin kaba ve seviye yoksun ifadelerine sıklıkla rastlamamız bir tesadüf olarak görülmemelidir. İmralı canisine 'sayın' şeklinde nezaket göstermesi yine kendisidir. Bu kapsamda son günlerde cereyan eden iki konu bizim fazlasıyla dikkatimizi çekmiştir. Başbakanın ikircikli yaklaşımlarını deşifre etmesi bakımdan anlamlı olmuştur. Bunlardan birincisi güzide kulüplerimizden Galatasaray'ın açılış törenlerinde vuku bulmuştur. Ülkemizin Avrupa kupalarında en iyi temsil eden bu kulübümüz herşeyin en iyisine layıktır.

  AKP KABUSU TÜRK SPORUNUN ÜZERİNE ÇÖKTÜ!

  Hangi spor kulübü taraftarı olursak olalım, türkümüz birliğin ve kardeşliğin dizelerinden feyiz almalıdır. Şahsen sporu takip eden birisi olarak ellerde bayraklar ve dillerde 'En büyük Türkiye' anlayışıyla ortaya koyan güç birliğini çok önemsiyorum. Ancak AKP zihniyeti kabus gibi Türk sporunun üzerine çökmüştür. Başbakan Erdoğan ve hükümeti her alanda olduğu gibi sporda da gedikler açmaya çalışmıştır. Galatasaray Kulübümüzün yeni stadınının açlıış törenlerinde bunu bir kez daha görme fırsatını bulduk.

  ERDOĞAN TEPKİLERİ SOĞUKKANLI KARŞILAMALIYDI

  TOKİ Başkanı olan zatın tariz dolu ve zan altında bırakan sözleri tahrike neden olmuştur. Tribünde alacaklı gibi Erdoğan da tepkileri soğukkanlılıkla karşılamak yerine stadı terketmiştir. Tepkilerin kendisine yönelik organize bir hareketin olduğunu iddia etmiştir. Erdoğan ve yandaşları Galatasaray taraftarlarına en pis bir şekilde hakaret etmişlerdir. Erdoğan bunun aynısını şehit cenazelerine katılan dava arkadaşlarımıza da uğramıştır.

  MİLLETTEN ALIP MİNNET BORCU BEKLEMEYECEKSİNİZ

  Erdoğan'a göre el-etek öpmeyen kim varsa sanırsınız ki hepsi organizedir. Sorunlu bir kafa yapısının ve bozuk mantığın sonucu budur. Erdoğan ve yanında cephe almışlara hatırlatmak isterim ki Türkiye krallık ve sultanlık değil bir cumhuriyettir. Hükümet olarak yaptığınız harcamalar kendi özel hazinenizden değil milletimizin cebinden karşılanmaktadır. Tabii ki milletten aldığınızı yine millete vereceksiniz ve minnet beklemeyeceksiniz.

  AKP HÜKÜMETİ SANDIKTAN TEPETAKLAK ÇIKACAKTIR


  Küresel güçler tarafından yönlendiren ve bunun acısını milletten çıkaran AKP Hükümetine son darbeyi milletimiz vuracaktır. Toplu hallerde bulunulan yollarda demokratik itirazlarda aşırıya kaçınmamalı, küfür ve hakarete tevessül edilmemelidir. Ölçüyü kaçırmamak ve toplumsal hareketlenmeyi sağlayarak önüne geçilmeyecek olaylara neden olmamak için herkesin sorumlu davranması gerekmektedir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki, AKP tepetaklak gidecektir ve bunun yolu da sandıktan geçecektir.

  ESAS BARBARLAR DOĞU'DA KAN DÖKENLERDİR!

  AKP Hükümeti Türkler'e sataşanlara sessizdir ve sinmiş bir haldedir. En son olarak Yunanistan Cumhurbaşkanı'nın çirkin ve küstah ifadeleri bunlar içinde yer almıştır. Yunanistan Cumhurbaşkanı'nın aziz milletimize barbar sıfatını yakıştırması alçaklığın son versiyonu olarak hafızalarımıza kazınmıştır. Ortada bir barbar ve katil varsa o da bu kötü sahipleri bize atfedenlerden başkaları olmayacaktır. Polatlı'ya kadar gelenlerin, doğudaki kan dökenlerin Türk milletine söz söylemeye ne kirli sicilleri ne de karanlık geçmişleri asla müsaade etmeyecektir.

  AKP İLE CHP KOALİSYONUN İŞARETİNİ VERİYOR

  AKP ile CHP'nin birbirlerini tamamlamaları dikkatli ve milli gözlerden kaçmayacaktır. AKP ile CHP arasında koalisyonun işaretleri vermektedir. İki siyasi zihniyette neredeyse İmralı'nın dilini ve projelerini hayata geçirmek için birbirleriyle yarış içine girmişlerdir. Ana muhalefet partisi liderinin çelişkili tavırlarıyla Başbakan Erdoğan'ın değişken mesajları üstüste örtüşmektedir. Danıştay'ın sorunlu ve tartışmalı türban kararı bu iki partinin ekmeğine yağ sürmüştür.

  ÖNDE KAVGA EDERKEN ARKADA TOKALIŞIYORLAR!

  CHP'nin Hakikat Komisyonu ile ilgili görüşlerini milletimiz kaygı ile karşılamıştır. Bugünkü CHP'nin neresi aziz Atatürk'ün kurduğu partiyle benzerlik taşımaktadır. AKP ile CHP aynı sahnede buluşmuşlar, önde kavga ederken arkada elele Türkiye'nin geleceğini karartmanın meşum planlarını yapmaya başlamıştırlar. Artık gelecekte AKP, CHP ve PKK'nın paralellik olacağını söylemek yanlış değildir. Ateş çemberinden geçmekte olan ülkemizin çok ciddi bir beka sorunuyla karşı karşıya olduğunu söylemeliyiz. Milli kardeşlerimiz bozulmak istemektedir. AKP iktidarı ülkemizi mayınlarla çevrili alana çekmek için yapmadığı şey kalmamıştır.

  İMRALI CANİSİ ÖCALAN'A GÜN DOĞMUŞTUR

  Bölücü teröristin törenlerle karşılanmasının ardından Hizbullah tahliyeleri karşısında milletimizin yüreğini burmuştur. Kendilerine sunulan AKP imkanını kullanarak adaletten kaçmışlardır. Yakalama girişimleri birkaç kişi dışında sonuç vermemiş ve atı alan Üsküdar'a geçmiştir. Temennimiz aynı uygulamaların diğer suçlulara yönelik vuku bulmamasıdır. Şimdi İmralı canisinin cezasını evde çekmek hayata geçirme çabaları vardır.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
 • Demirtaştan Akla Ziyan İddia!05 Ekim 2012 Cuma 08:37
 • Vekilin İsteği Başka!05 Ekim 2012 Cuma 08:36
 • Hüseyin Çelik: Panik yapmayın!04 Ekim 2012 Perşembe 20:18
 • Hüseyin Aygünden ilginç iddia04 Ekim 2012 Perşembe 20:07
 • MHPnin Neden Evet Dediği Belli Oldu04 Ekim 2012 Perşembe 14:46
 • Muharrem İnce Meclisi birbirine kattı04 Ekim 2012 Perşembe 14:44
 • CHPli heyetten ilk açıklama03 Ekim 2012 Çarşamba 22:45
 • Seçim teklifi komisyondan geçti03 Ekim 2012 Çarşamba 21:00
 • CHPden sağduyu çağrısı03 Ekim 2012 Çarşamba 20:55
 • BDPden ilk yorum Kaplandan03 Ekim 2012 Çarşamba 20:52
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim