• BIST 108.518
 • Altın 153,497
 • Dolar 3,8453
 • Euro 4,5175

  AYTO'dan tercih önerisi

  01.08.2008 15:11
  Aydın Ticaret Odası Başkanı Baştuğ, üniversite sınavını kazanmış Aydınlı öğrencilerin yapacakları tercihlerinde bu yıl ve gelecek yıllarda AYTO’nun bağlı bulunduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesini göz ardı etmemele
  AYTOdan tercih önerisi
  AYTO'dan tercih önerisi AYTO'dan tercih önerisi AYTO'dan tercih önerisi

  Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Mustafa Baştuğ, üniversite sınavını kazanmış Aydınlı öğrencilerin yapacakları tercihlerinde bu yıl ve gelecek yıllarda AYTO"nun bağlı bulunduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesini göz ardı etmemelerini istedi.
  TOBB"un kurduğu Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinin son derece gelişmiş , çağdaş imkanlarla donatılmış bir Üniversite olduğunun altını çizen Mustafa Baştuğ “TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde tüm eğitim bilgisayarlı ortamlarda öğrencilerin teknolojiye yatkınlığının arttırılması amacı ile düzenlenmiş.TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi bu yıl ilk mezunlarını verdi. Mezunlarının büyük çoğunluğu da iş sıkıntısı çekmedi. Bu yönü ile de TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi daha eğitim yıllarında öğrencilerini istihdama hazırlayan bir yapıyı barındırıyor” dedi.
  Aydın"ın her alanda büyük zenginliklerinin olduğunu vurgulayan Mustafa Baştuğ, “TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinden mezun olacak genç Aydınlı çocuklarımız Üniversitedeki aldıkları bilgileri girişimci ruhları ile birleştirince Aydın"ın zenginliklerini ülke ve Aydın ekonomisine kazandıracaklardır. Bizde ileriki yıllarda TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinden mezun olmuş Aydın Ticaret Odası"na üye genç girişimci Aydınlı çocuklarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Çocuklarımız hem Aydın Ticaret Odasına, hem de Aydın ve ülke ekonomisine bizim yaptığımız katkılardan daha fazlasını yapacaklardır ” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim