• BIST 109.314
 • Altın 152,858
 • Dolar 3,8291
 • Euro 4,5018

  Aydınspor'dan anlamlı hediye

  10.06.2008 17:20
  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Aydınspor yönetimi; takıma verdiği desteklerden ötürü Aydın Vali Yardımcısı Alp Arslanargun’u ziyaret ederek, ismi yazılı olan bir Aydınspor forması hediye etti.
  Aydınspordan anlamlı hediye
  Aydınspor'dan anlamlı hediye Aydınspor'dan anlamlı hediye Aydınspor'dan anlamlı hediye

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Aydınspor yönetimi; takıma verdiği desteklerden ötürü Aydın Vali Yardımcısı Alp Arslanargun"u ziyaret ederek, ismi yazılı olan bir Aydınspor forması hediye etti. Vali Yardımcısı Arslanargun"un makamında gerçekleşen ziyarete Aydınspor Kulüp Başkanı Cemal Özdemir, 2. Başkan Naci Yeşilyurt ve Kulüp Müdürü Muammer Kırmızı katıldı.
  Ziyarette konuşan Başkan Cemal Özdemir, Vali Yardımcısı Arslanargun"un Aydınspor"a destek veren isimlerin hep ilk sıralarında yer aldığını söyledi. Arslanargun"un gece gündüz sürekli olarak yanlarında olduğunu belirten Özdemir, “Sayın Valimiz takıma en az bizim kadar destek oldu. Bizde ona teşekkür etmek için ziyaret etmek istedik. Yeni sezon öncesinde kendisine törenle bir de plaket takdim edeceğiz. Kulüpler en üst düzeyden desteklenmesi başarıyı getiriyor. Bunun en iyi örneğini Muğlaspor"da görüyoruz. Bu yıl yaşadığımız sıkıntıları önümüzdeki sezon yaşamamak için şimdiden işi sıkı tutuyoruz. 20 Haziran yapılacak olan genel kurulun ardından, güçlü bir yönetimle hazırlıklarımızı sürdüreceğimize inanıyorum. Şimdiden görüştüğümüz 10 yakın sporcu var. Genel kurulun ardından bu oyuncularla sözleşme hazırlayacağız. Görüşmekte olduğumuz teknik direktör adaylarını önümüzdeki hafta Aydın"a davet ederek, uygun bulacağımız isimle hemen ertesi gün sözleşme yapacağız. Genel kurul sürecinde yasal prosedür gereği gecikme yaşadık. Genel kurulun ardından yeni sezon hazırlarını en iyi şekilde tamamlamak için gayret göstereceğiz. Maddi ve manevi bir takım sıkıntılarımız var ama , bunların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Gerekli desteğin olması halinde, Aydınspor"u hak ettiği yere ulaşacağına inanıyorum” dedi.
  Aldığı bu formanın kendisi için büyük anlam taşıdığını ifade eden Vali Yardımcısı Alp Arslanargun da, formayı evinin bir köşesince ömrü boyunca saklayacağını duyurdu. Kendisinin gönlünde şampiyon olmuş bir Aydınspor"da mücadele eden futbolculardan birisinin formasını almış olmanın yattığını kaydeden Arslanargun, “İnşallah oluşacak yeni yönetim bana bu mutluluğu yaşatacak. Yapılacak olan genel kurulun Aydınspor tarihi için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorum. Yeni sezonun başlamasına kısa bir süre var ama biz transferde oldukça geç kaldık. Bu kongreden güçlü bir yönetim çıkması ve göreve gelecek yönetimiz çok iyi düşünerek transferleri gerçekleştirmesi halinde başarılı olabiliriz. Aydınspor tüm kentin ortak malıdır. Bu nedenle hiç kimsenin takıma kayıtsız kalma şansı yok. Aydınspor"a kayıtsız kalmak kentin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamı ile tanıtımına kayıtsız kalmak anlamına geliyor. Aydınspor"un büyümesi için harcanacak paraların tamamının 10 katını, takımın başarılı olması galinde geri alabiliriz. Bunun için çok bir paraya da gerek yok. Sadece takımın zorunlu giderlerini karşılamamız yeterli. Bu nedenle vatandaşların takıma kendiliğinden destek olması lazım. Valilikler işadamlarını bir araya getirip, para isteyen kurumlar olmamalı artık. Valilikler spor takımlarını destekleyen kurumlar arasında olmamalı. Takımlara vatandaşlar sahip çıkmalı” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim