FOGİDER (Finansal Okuryazarlık Ve Girişimcilik Derneği)'nin ; bilimsel anlamda Finansal Okuryazarlık düzeyinin gelişmesi adına hayata geçirdiği proje kapsamında, her ay düzenli olarak gerçekleşen
Etkinliğin bu ayki konukları; 
Finansal Okuryazarlık özelinde Türkiye çapında başarılı çalışmalara imza atan ADÜ Nazilli İİBF Dekanı Prof.Dr Yusuf Kaderli ve Nazilli İİBF Maliye Bölüm Başkanı ve aynı zamanda FOGİDER Danışma Kurulu Başkanı Doc.Dr Ali Petek oldu. 

Etkinlikte; Türkiye özelindeki yıl sonu beklentileri, Makro ekonomik gelişmeler ve bireysel yatırımcılar için finansal piyasalarda başarılı işlem stratejileri samimi bir ortamda ele alındı. 

Etkinliğin Ardından açıklamada bulunan FOGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Anıl KÖSEHANCI : "Başta Finansal Okuryazarlık alanında bizlere desteklerini esirgemeyen değerli hocalarımız olmak üzere buluşmalarımıza katılım gösteren tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

26b70685-2f04-43ff-a0c8-65ed4518dc89

Özellikle günümüzde tüm vatandaşlarımızın finansal piyasalarda atacağı adımlarda; bilinçli tercihlerde bulunabilmesi ve manipülatif hareketlerden zarar görmemesi için bilimsel bilgiler ışığında kendini geliştirmesi bir gereklilik halini almıştır.

Bu noktada yakın dönemde toplumsal açıdan finansal okuryazarlık düzeyinin 
gelişmesine katkı sunacak benzer projeleri de hayat geçireceğiz" dedi.

f602a830-9128-439d-b566-b3b130542fba

Ek MTV için kritik tarih yarın! Gözler AYM’nin iptal davasına çevrildi Ek MTV için kritik tarih yarın! Gözler AYM’nin iptal davasına çevrildi