• BIST 108.645
 • Altın 154,531
 • Dolar 3,8286
 • Euro 4,5258

  Aydın'da servis polemiği

  24.09.2008 11:38
  Şehrin mücavir alanı içinde kalan Forum Aydın Alışveriş Merkezine her mahalleden servis kaldırılacağı söylentilerine Aydın Şehir içi Taşıma Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın’dan açıklama geldi.
  Aydında servis polemiği
  Aydın'da servis polemiği Aydın'da servis polemiği Aydın'da servis polemiği

  Şehrin mücavir alanı içinde kalan Forum Aydın Alışveriş Merkezine her mahalleden servis kaldırılacağı söylentilerine Aydın Şehir içi Taşıma Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın"dan açıklama geldi.
  Konu ile ilgili Aydın Şoförler Odası Başkanı Ali Tuncal"ın yetkililerle görüştüğünü ve böyle bir durumun söz konusu olmadığının altını çizen Okan Yalçın “ Bizim Ali Tuncal"dan aldığımız bilgiler doğrultusunda Alışveriş merkezi yöneticilerinin böyle bir gündemleri olduğunu duyduk. Aydın"ın yapısını bilmedikleri için böyle bir düşünceleri olmuş. Böyle bir durumun olması demek müthiş bir haksızlık demektir. Çünkü alışveriş merkezi şehrin mücavir alanı içinde her mahalleden bir servis kaldırmaları demek. O yöne gidecek herkesin bu araçlara binmesi demek. Alışveriş merkezi şehrin dışında olsa öyle bur uygulama anlaşılabilirdi. Minibüslerimiz Aydın"ın her noktasından ulaşımı sağlamaya müsait” dedi.
  Forum Aydın Alışveriş Merkezinin açılmasından bir hafta önce basın mensuplarının katıldığı tanıtım toplantısındaki bültenlerde her mahalleden alışveriş merkezine servis kaldırılacağı ibaresinin bulunduğunu duyduklarını ifade eden Aydın Şehir içi Taşıma Kooperatifi başkanı Okan Yalçın “Aydın Şoförler Odası Başkanı Ali Tuncal ile görüştükten sonra böyle bir uygulamadan vazgeçtiklerini öğrendik. Böyle bir uygulamanın olması durumunda bizde gerekli zemin ve mercilerde hakkımızı ararız. Aksi takdirde o bölgeli iptal edip kontağı kapatmak durumunda kalırız” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim