• BIST 109.330
 • Altın 156,024
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Aydın'da seçim hazırlıkları

  15.01.2009 16:50
  29 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala Aydın’da belediye başkan adaylarının yanında belediye meclis ve il genel meclisi adaylığı için başvurular yoğunlaştı.
  Aydında seçim hazırlıkları
  Aydın'da seçim hazırlıkları Aydın'da seçim hazırlıkları Aydın'da seçim hazırlıkları

  28 Mart 2004 Yerel Seçimleri"nde Aydın Merkez İlçe"de AK Parti"den İl Genel Meclisi Üyesi olan Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Muharrem Uçmaklıoğlu, önümüzdeki dönem için yeniden adaylık müracaatında bulundu. Aydın"a geçen dönem için en iyi hizmete vermeye çalıştığını ve eğitimden sağlığa, enerjiden köy projelerine kadar değişik konularda bir çok önerge veren Uçmaklıoğlu, “Uygun görülmesi halinde önümüzdeki dönem de hizmetlerime devam etmek istiyorum” dedi.
  Adaylık müracaatını Ak Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Hakkı Aslan"a teslim eden Uçmaklıoğlu, görev süresi boyunca Aydın Merkez İlçeye bağlı 56 köyde ayrı ayrı çalışmalar yaptığını ve görevini en iyi şekilde yapmaya çalıştığını kaydetti.
  Uçmaklıoğlu"nun müracaat dilekçesini alan ve başarı dileklerini sunan AK Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Aslan, İl Genel Meclisi Üyesi Uçmaklıoğlu"nun yaptığı bir çok başarılı çalışmalara vakıf olduğunu söyledi.
  Geçen dönem için KÖYDES Projesinin de desteği ile Aydın"ın köylerindeki yaşam standardı ve alt yapı hizmetlerinin şehirde yaşayanlarla aynı seviyeye yaklaştırıldığını ifade eden Uçmaklıoğlu, projelerin devam ettiğini ve en kısa sürede köylerde yaşamanın daha avantajlı duruma getirileceğini söyledi.
  Bu arda AK Parti Aydın Merkez İlçe eski başkanlarından Şuayp Yeğen de İl Genel Meclisi Üyeliği için adaylık müracaatında bulundu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim