• BIST 107.657
 • Altın 152,854
 • Dolar 3,7162
 • Euro 4,3697

  Aydın'da MSN'li siyaset

  07.09.2009 16:41
  Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına devam eden Abdüllatif Şener’in genel başkanlığını yaptığı Türkiye Partisi Aydın İl ve Merkez İlçe binası açıldı.
  Aydında MSNli siyaset
  Aydın'da MSN'li siyaset Aydın'da MSN'li siyaset Aydın'da MSN'li siyaset

  Açılış nedeniyle düzenlenen toplantıda Aydın il teşkilatına msn aracılığı ile bağlanan Genel Başkan Abdüllatif Şener, partililere hitap edip basın açıklamasında bulundu.
  Partinin il merkezine getirilen dizüstü bilgisayar ile msn aracılığı ile parti genel merkezinin sekreterine görüntülü olarak bağlanan Türkiye Partisi Aydın İl Başkanlığı, msn ile genel başkan Şener il görüşmek istediklerini belirtti. Bunun üzerine partinin sekreteri bilgisayarı Genel Başkan Şener"in makamını götürüp yeniden bağlantı kuruldu. Aydın il binasının hayılı olmasını dileyen Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener “Türkiye Partisi Türkiye"nin partisidir. Demokratik ve merkez partidir” dedi. Ekonomiden siyasete, dış ilişkiden tarıma kadar bir çok konuyu değerlendiren Abdüllatif Şener daha önceki partisi AK Parti"yi ve hükümetin icraatlarını eleştirdi.
  Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener"in msn aracılığı ile yaptığı açıklamasının ardından partinin Kurucu İl Başkanı Servet Ülger de basın açıklaması yaptı. 25 Mayıs 2009 tarihinde Abdüllatif Şener başkanlığında Kurulan Türkiye Partisi hakkında bilgi veren İl Başkanı Ülger “Yüce Atatürk"ün Cumhuriyeti ilan ettiğinden bu gün kadar Türkiye hiç bu kadar ekonomik kriz, hiç bu denli siyasi kargaşa yaşamamıştı. Aydın"da bu kriz daha da ağır hissedilmektedir. Çiftçi zor günler geçirmektedir. Yıllık bütçe açığı her geçen gün artmakta, bu açık da zamlarla kapanmaya çalışılmaktadır. Sorunların çözümü ekonomiyi son derece iyi bilen Sayın Genel Bakanımız Adüllatif Şener"in oluşturduğu parti programındaki yol haritasındadır. Yani çözüm Türkiye Partisi"nin iktidarındadır” dedi.
  Son günlerde sıkça konuşulan demokratik açılımdan da söz eden Türkiye Partisi Aydın İl Başkanı Vefa Ülger, “Biz Türkiye Partisiyiz. İsmimizi ve amblemimizi zaten özenle seçtik. Biz hem ülke hem de dünya meselelerine Türkiye"den bakıyoruz, Türkiye için bakıyoruz. Aydın"ın Aydınlının, esnafın, çiftçinin, memurun, işçinin, sanayicinin, hayvancının, turizmcinin yanında, onların haklarını koruyacak olan Türkiye Partisi yöneticileri olacaktır” ifadelerine yer verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim