• BIST 110.248
 • Altın 155,602
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  Aydın'da eğitime destek

  28.01.2009 10:21
  Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Tuncal, göreve geldikleri günden itibaren üyeler ve üye çocuklarına yönelik sosyal ve kültürel yardım yapmakta ve ödüller dağıttıklarını belirterek, “Bu sosyal aktivitelerimiz görevde olduğumuz sürece deva
  Aydında eğitime destek
  Aydın'da eğitime destek Aydın'da eğitime destek Aydın'da eğitime destek

  Geçtğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda başarılı öğrencileri yıl sonunda birer haftalık dönemlerle yaz kampına göndereceklerini ayrıca Nisan ayı içerisinde bir Çanakkale gezisi planladıklarını açıklayan Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Tuncal, “Özel bir petrol dağıtım şirketi ile Aydın Şoförler Odası olarak "Kurumsal Kart" protokol anlaşması yapmıştık. Kurumsal kart verdiğimiz üyelerimiz ilimizdeki akaryakıt istasyonlarından yapmış oldukları alışverişlerinde kendilerine ve odamıza komisyon sağlamışlardır. Bizler kurumsal kart anlaşmasını yapar iken üyelerimize odamıza intikal edecek olan komisyonlardan eğitime katkı yapmak amacıyla bu toplanan paraları kendilerine geri döndürmeyi söz vermiş idik. Bugün verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Odasına sahip çıkan üyemize, oda olarak bizde sahip çıkıyoruz” diye konuştu.
  Aydın Şoförler Odası"nın bu güne kadar üye ve üye çocuklarına yönelik olarak yaz kampı, moral motivasyon geceleri ve Didim"de tatil imkanı ile çeşitli gün ve gecelerde hediye aktiviteleri düzenlediğini hatırlatan Tuncal, şunları söyledi: “Üniversitede okuyan üye çocuklarımıza odamızdan, Aydın Esnaf Odaları Birliği Vakfından ve Türkiye Şoförler Federasyonundan, toplam 7 ay süre ile karşılıksız geri ödemesiz burs vermekteyiz. Ayda 60 TL olan bu kurstan şuanda odamız üyelerinin üniversitede okuyan 46 öğrenci yararlanıyor. Başarılı olan çocuklarımızı daha iyi başarılar kazanması için onları ödüllendirmek, motive edip, küçük hediyelerle onure edip, daha büyük hedeflere varmaları için bu ödülleri veriyoruz. Bir şoför çocuğunun başarısı bizim için en büyük mutluluktur”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim