banner339
banner391
banner274

Zıpkınla Avlarken Sürat Teknesinin Çarpması Sonucu Öldü

AYDIN'ın Kuşadası İlçesinde, zıpkınla balık avlamak için dalış yapan 54 yaşındaki Hakan Güler, bir sürat teknesinin çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

banner362
Zıpkınla Avlarken Sürat Teknesinin Çarpması Sonucu Öldü
banner385


AYDIN'ın Kuşadası İlçesinde, zıpkınla balık avlamak için dalış yapan 54 yaşındaki Hakan Güler, bir sürat teknesinin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Sürat teknesini kullanan YiğitKoçak, gözaltına alındı.

Söke Kıryarlar Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nde öğretmen olan evli ve iki çocuk babasıHakan Güler, bugün saat 15.00 sıralarında, Çamlimanı Mevkii açıklarında, zıpkınla balık avlamak için dalış yaptı. Bir süre avlanan Güler'e Pinebay Otel Su Sporları Merkezi'nde çalışan Yiğit Koçak'ın kullandığı sürat teknesi çarptı. Baş ve sırt bölgesinden ağır yaralanan Güler, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Güler'in cesedi, olay yerine çağrılan sahil güvenlik ekibi tarafından kıyıya çıkartılıp,Kuşadası Devlet Hastanesi Morgu'na gönderildi.

Acı haberi alan Güler'in hastaneye akın eden yakınları sinir krizi geçirdi. Güler'in ölümüSöke Kıryarlar Özel Eğitim Uygulama Merkezi ile daha önce görev yaptığı KuşadasıPakize Çağlayan İlkokulu'ndaki meslektaşlarını da yasa boğdu.

Olayın ardından sürat teknesini kullanan Koçak gözaltına alınırken, Sahil Güvenlik soruşturma başlattı.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 18:45
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k