banner339
banner274

Vatan Partisi'nden Aydın'da Referandum Ziyeretleri

Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığı, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için siyasi parti, demokratik kitle örgütleri, esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.

Vatan Partisi'nden Aydın'da Referandum Ziyeretleri
banner401
banner427

16 Nisan'da yapılacak olan anayasa değişikliği teklifi  için Vatan Partisi İl Başkanlığı'nın, yurt genelinde olduğu gibi Aydın'da da çalışmaları hızlandı. İl Başkanı Emre Albayrak ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet çok sayıda siyasi parti, kitle örgütü, sendika ve esnafa ziyarette bulundu.
    

Bir haftalık süre zarfında Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Aydın Barosu, Atatürkçü Düşünce Derneği, Ziraat Odası ve Türk-İş'i ziyaret eden parti heyeti, esnaf ve vatandaşlarla da referandum görüşmelerine başladı.
  

 Teröre karşı mücadele, tam bağımsızlık ve ekonomik refah vurgusu yapılan ziyaretlere ilişkin "Ülkemizin terör örgütlerine karşı yürüttüğü Vatan Savaşı'nı ve ekonomik refaha kavuşturmamız için yapılması gerekenler üzerine sohbetler ettik. Başkanlık sisteminin bu sorunları çözmeye yardımcı olmayacağını, 15 Temmuz sonrası birbirine kenetlenen milletimizi iki cepheye ayıracağını vurguladık." diyen İl Başkanı Albayrak, "Yurt genelinde referandumdan hayır çıkacağını biliyoruz. Ancak biz sadece hayır cephesine değil, evet oyu vereceğini belirten kurum ve kişilere de ziyaretlerde bulunuyoruz. Evet veren de hayır veren de vatandaşımızdır, vatanseverdir." ifadelerini kullandı.
    

Parti heyetinden yapılan açıklamada çalışmaların devam edeceği, farklı siyasi parti, kurum ve kanaat önderleriyle birlikte, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin sürdürüleceği belirtildi.

3-saadet-partisi.jpg5-turk-is.jpg

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 16:48
banner218