banner339
banner274

Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Didim’e Yoğun İlgi

İstanbul’da bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen, 80 ülkeden 5 bin kurumun katıldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda katılımcılar Didim’e büyük ilgi gösterdi.

Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Didim’e Yoğun İlgi
banner401
banner427

 T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen fuar 60 bine yakın ziyaretçi katıldı.

 Fuara tur firmaları ve otellerin yanında il ve ilçeler de kendi tanıtımlarını yapmak için katılırken temiz havası ve tarihi dokusuyla tanınan Didim’de fuarda stand açarak ziyaretçilerini ağırladı.

Fuarın 2. Gününde Didim Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Didim Turizm Altyapı Birliği Başkanı  Sevinç Karataş, Didim Ticaret Odası Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Didim Esnaf Kredi ve Kefaret Kooperatifi Başkanı  A.İhsan Kubaliç ve  çok sayıda konuğun katılımı ile Didim standının açılış kokteyli düzenlendi.

Didim bu yılda Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)'de fark yaratırken, Medusa ve Efe Figürleri ile gün boyu devam eden canlı heykel sunumu fuarın dikkat çeken etkinlikleri arasına girerek büyük ilgi gördü. Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Sevinç Karataş destek veren kurumlara, emeği geçen herkese teşekkür ederken, Didim için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. 

1-(3).jpeg

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 14:56
banner218