banner4

Ülkücü İşçiler Ege Bölge Eski Sorumlusu Şahin Kaya’nın paylaşımı sosyal medyanın gündeminde: Haluk Alıcık, Burak Pehlivan ve Hasan Eren’i hedef gösterdi

Ülkücü İşçiler Ege Bölge Eski Sorumlusu Şahin Kaya, MHP’nin yeni İl Başkanı Haluk Alıcık'a sosyal medyadan fena yüklendi.

Ülkücü İşçiler Ege Bölge Eski Sorumlusu Şahin Kaya’nın paylaşımı sosyal medyanın gündeminde: Haluk Alıcık, Burak Pehlivan ve Hasan Eren’i hedef gösterdi
banner26

Haluk Alıcık’ın MHP İl Başkanlığı atanması sonrası Nazilli İlçe Teşkilatı istifa etmişti.

MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz'ın istifasından sonra ülkücü camiada tepkiler ara ara devam ediyor. Haluk Alıcık'ın yakın çalışma arkadaşı Meclis Üyesi Hasan Eren'in Nazilli İlçe Başkanlığına atanması için ismini Genel Merkez'e gönderdiği gelen bilgiler arasında.

Başkan Alıcık'a Hasan Eren ismi nedeniyle de ülkücü camiadan tepkiler gelmeye başladı.

Ülkücü İşçiler Ege Bölge Eski Sorumlusu Şahin Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir anda dikkatleri üzerine çekti. Şahin Kaya’nın paylaşımında, "Hainler ve Alkolikler ile yola devam. Allah sonumuzu hayır etsin" şeklindeki sözleri gözden kaçmadı.

Paylaşımında Hasan Eren'in alkol masasındaki fotoğrafını, Haluk Alıcık'ın cemaatin üst düzey yöneticileri ile fotoğrafını ve 3 yıl öncesinde Meral Akşener ile Burak Pehlivan'ın fotoğrafını yayınlaması sonrası Hasan Eren'in adaylığının geri çekildiği iddia ediliyor.

Hasan Eren'in rakı masalarındaki fotoğraflarının ülkücü camiayı rahatsız ettiği ve bu nedenle MHP Genel Merkez’inin Alıcık'ın isteğini reddettiği konuşuluyor.

Şahin Kaya bir diğer paylaşımda ise 3 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi Kurultayı öncesinde Meral Akşener'i destekleme kararı aldığı kamuoyuna yansıyan Haluk Alıcık, Hasan Eren ve Mehmet Demirel'in o günkü paylaşımlarını sorguladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 21:34