banner339
banner313

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Aydın’da partililer ile bir araya geldi

Genel Başkanları Mustafa Sarıgül’ü Aydın’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Türkiye Değişim Partisi Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan “ Hep beraber Aydın’da güzel işler başaracağız. Aydın’da değişim başladı. Güzel çalışmalarımız var Allah Nasip ederse 17 ilçemizden 6’ sını hazırlayıp kongrelerimizi başlatacağız. Ardın’dan İl kongremizi  gerçekleştirip büyük kurultaya hak kazanmak istiyoruz” diye konuştu. 

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Aydın’da partililer ile bir araya geldi
banner401
banner427

SARIGÜL “DEVLETİMİZİ KATİL DİYENLERLE ASLA İŞİMİZ OLMAZ”
Tüm Türkiye’yi kucaklayacaklarını belirterek sözlerine başlayan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül “ Atatürk ilkelerine bağlı, Cumhuriyetimizin değerlerine geliştirip,  güçlendiren, inançlara saygılı, laikliğe her zaman  savunan, üretime destekleyen, alın teri ve emeğin yanında olan , evrensel hukuk kurallarına saygı gösteren, hudut ve bayrak birlikteliği diyen Türkiye Cumhuriyetinin en demokratik partisiyiz.Türkiye  Değişim Partisi olarak asla sağın ve solun bekçisi, değiliz. Biz sağ ve sol elimizi birleştiriyoruz.vicdan,  merhamet diyen ulusal birlik diyen bütün  yurttaşlarımıza Türkiye Değişim Partisi’nde giderek kucaklıyoruz. Partimiz giderek 10’lardan 100’lere çıktı, 100’lerden 1000’lere çıktı . İnşallah önümüzdeki gün ve yıllarda milyonlara çıkacak. Türkiye Değişim Partisi önce Devletini düşünür sonra partisini düşünür. Devletimizin varlığını her şeyin üzerinde tutarız. Devletimize katil diyenlerle, polisimize dfaşist diyenlerle bizim asla işimiz olmaz. Biz devletimize, mehmetciklerimize ve emniyetimize asla laf söyletmeyiz.” Diye konuştu.
GENEL BAŞKAN KOLTUĞU HAVA ATMA YERİ DEĞİL
Bir genel başkanın partisine iki dönem iktidara taşıyamıyor ise otomatikman görevi bırakacağını  belirten Sarıgül “Genel başkan koltukları zaman tüketme yeri değil,  Hava atma, caka satma yeri değil. Genel başkan koltukları hizmet üretme, proje üretme ve cennet vatanımızı hizmet etme yeridir”. dedi.

banner218