banner4

ST Cast Ajans'tan Aydın'da bir ilk!

ST Cast Ajans Aydın'da bir ilk yaratarak, Make Up Makyaj Günleri başlattı.

ST Cast Ajans'tan Aydın'da bir ilk!
banner26

Aydın'da faaliyet gösteren, ST YAPIM Cast Ajans Aydın (Make Up) Makyaj Günleri başlattı. ST Yapım Cast Ajans, Aydın'da kuaförlerin dünya standardın da makyaj tekniklerini öğrenebilecekleri Makyaj Kursunu ünlü makyaj sanatçısı Arzu Yurter ile hayata geçiriyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türker ÜNLÜ ve Teoman Öztürk, şöyle konuştu:

"Geçtiğimiz hafta Arzu Yurter ile imzalanan sözleşme ile Aydın ST YAPIM CAST AJANS Stüdyosunda maximum 10 kişilik Kozmetik & Plastik Makyaj Eğitimini veriyor olacağız. Kursa katılım ile ilgili detaylı bilgileri ST YAPIM Cast Ajans iletişim bilgilerinden öğrenebilecek olan adaylar, İstanbul'dan haftanın 1 günü Aydın'a gelecek olan Arzu Yurter ile fark yaratacaklar.

"Bir Fırça Darbesi ile Fark Yaratın" sloganı ile Aydın'da bir ilk gerçekleştiriyoruz. Bu Eğitimlerin sonunda sertifika alacak olan katılımcılar isimlerini daha parlak bir hale getirecekler. Prestijli işler, Kaliteli Eğitimcilerle olur. ST YAPIM olarak bizde en kaliteli işin arkasındayız. Türker ÜNLÜ ve Teoman Öztürk önderliğinde Aydın'ın ilk ve tek cast ajansı olan ST YAPIM yapılacak olan projelerde Arzu Yurter'in desteği ile plastik makyajı öğrenen insanların ileride televizyon sektörünün aranan isimlerini arasında yerlerini bulacaklarını planlıyor."

2-024.jpg

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2014, 14:53