banner4

Söke CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Kemal Çakır atandı.

Söke’de CHP gençlik kolları yönetiminin görevlerinden istifa etmesinin ardından boşalan Söke CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Kemal Çakır atandı.

Söke CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Kemal Çakır atandı.
banner26

Mustafa Kemal Çakır konu ile ilgili yaptığı ilk açıklamada “31 Mart yerel seçimlerinde var gücümüzle gece gündüz çalıştık, karşılığında hem Söke’de hem de Aydın’da iktidarımızı devam ettirdik. CHP Söke Gençlik Kolları yönetiminin istifası üzerine Söke Gençlik Kolları Başkanlığı görevinin bana tebliğ edilmesinden onur duydum. Hepimizin amacı CHP bayrağının hem Aydın’da hem de Söke’de dalgalanmaya devam etmesini sağlamak. Bunun için ayrımsız olarak tüm genç arkadaşlarımızla, yoldaşlık anlayışı içinde omuz omuza çalışıp, dayanışmaya devam edeceğiz. Bizlerin en büyük şansı aynı dili konuşabileceğimiz belediye başkanlarımızın olması ve genç bir ilçe başkanına sahip olmamız. Sorumluluğumuz farkındayız ve onların da desteğiyle CHP bayrağını Söke’de  yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.
Söke’nin bir üniversite kenti olduğunu ve yeni bir gençlik örgütlenmesine ihtiyaç duyulduğunun vurgulayan Mustafa Kemal Çakır, “Söke’mizde seçimlerin ardından Gençlik Çalıştayı düzenlemek en önemli icraatlarımızdan biri olacak. Söke’de her renkten gençleri içine alacak, yabancılaşmayı ortadan kaldıracak daha demokratik bir yapının kurulması için ilk adımı hep beraber atacağız. Göreve gelmem de desteği olan Söke İlçe Başkanım Mesut Atakan’a, Aydın İl Gençlik Kolları Başkanım Yılmaz Tilki’ye, Gençlik Kolları MYK üyemiz Kemal Güneri’ye teşekkür ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 17:31