banner339
banner313

Şehitler için lokma hayrı düzenlendi 

Bitlis’te şehit olan başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için MHP Aydın İl Başkanlığı, Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı, Türkiye Kamu Sen Aydın İl Başkanlığı ve TÜRKAV Aydın şubesi 5 bin kişilik lokma hayrı düzenledi. 

Şehitler için lokma hayrı düzenlendi 
banner475

Geçen hafta Bitlis’te meydana gelen Helikopter kazasında şehit olan askerler başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Efeler İlçesi Bey Camii önünde gerçekleşen lokma hayrını  MHP Aydın İl başkanı Haluk Alıcık, Ak Parti Aydın İl başkanı Ömer Özmen, Ülkü Ocakları Aydın İl başkanı Tayfun Şan, Türkiye Kamu Sen Aydın  il başkanı Ahmet Bozkurt, TÜRKAV Aydın şube başkanı Gülşah Kale katıldı. 
ALLAH BİR DAHA BÖYLE AÇILAR YAŞATMASIN
Yoğun bir katılım ile gerçekleşen lokma hayrında kouşan MHP Aydın İl başkanı Haluk Alıcık “ Cumhur ittifakı olarak biz buradayız. Bütün şehitlerimiz, en son Bitlis’te şehit olan askerlerimiz için biz bu hayrı gerçekleştiriyoruz. Allah kabul etsin inşallah. Allah’ım bir daha böyle açılar yaşatmasın. Büyük Türk Milletinin evladı olmaktan büyük onur ve şeref duyarız. Atatürk’ün emanet ettiği Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne  Allah’ın izniyle her konuda sahip çıkacağız. Allah kabul etsin” dedi. Ak Parti Aydın İl başkanı Ömer Özmen ise “ Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin. Allah bu organisazyonda emeği geçen tüm parti ,sendika, dernek hepsinin emeğine kabul etsin. Allah razı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 18:50
banner218