banner339
banner274

Özakcan Damadını Özel Kalem Müdürü Yapacak mı?

Aydınpost’un büyük ilgi gören ‘’Haftanın Beşlisi’’ programına canlı yayın konuğu olan Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, gündeme ilişkin soruları yanıtlarken ‘’özel kalem müdürlüğüne damadımı getireceğim’’ dedi.

Özakcan Damadını Özel Kalem Müdürü Yapacak mı?
banner401
banner427

Aydınpost yazarlarının yansıra, vatandaşlardan gelen sorulara da yanıt veren CHP’li Belediye Başkanı Mesut Özakcan, yaklaşık iki saat süren Programda öne çıkan başlıklar arasında yer alan konulara ilişkin görüşlerini açıkladı. Programda, özel kalem makamının önemine dikkat çekerek burada çalışacak kişinin güvenilecek personel olması gereklidir diyen Özakcan, Bu nedenle söz konusu birime damadımı getireceğime ilişkin çıkan haberler doğrudur’’dedi. Kamuoyunda sıkça tartışılan bir diğer konu olan makam aracının kim tarafından bağışlandığına ilişkin soruya ise şöyle cevap verdi: ‘’ Biz ilçe belediyesi olarak görev aldığımızda Büyükşehir Belediyesi binasında bir süre çalıştık. Çünkü kendimize ait bir hizmet binamız yoktu halende kiralık bir binada oturmaktayız.

MAKAM ARACI KONUSUNDA NELER SÖYLEDİ?

Araç konusuna gelince de yine belediyemize ait taşınır mal olmadığından dolayı ve ayrıca karşılığından hiçbir ödeme yapmadığımız bir firma tarafından belediyemize bağış yapıldı. Bu firmanın belediyemizden hiçbir talebi olmadığı gibi Büyükşehir Belediyesine de bağışlarda bulunmuştur. Ben şahsen bu şahısları kişisel olarak tanımam etmem’’ dedi.

 

57620.jpg

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 09:30
banner218