banner339
banner391
banner274

Operasyonun detayları belli olmaya başladı... CHP'li eski yönetici Halil Yıldırım ve sevgilisi Aydın BŞB'nin aracında esrarla yakalanmış

Söke'de polis takibiyle yakalanan CHP'li eski yönetici Halil Yıldırım ve kız arkadaşının operasyonunda detaylar netleşmeye başladı.

banner362
Operasyonun detayları belli olmaya başladı... CHP'li eski yönetici Halil Yıldırım ve sevgilisi Aydın BŞB'nin aracında esrarla yakalanmış
banner385

Aydın Söke'de Uyuşturucu Madde Kullanımını ve Ticareti'ni önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Yenikent Mahallesi'nde Aydın Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetlere ait 34 DPM 687 plakalı aracın durdurulduğu ve araç içerisinde Halil Yıldırım'dan net 0.07 gram kokain ile net 0.08 gram esrar uyuşturucu maddesiyle yakalandı.

Araçta bulunan şüpheliler Halil Yıldırım, Mine Ekitmen ve Ali Mehmet Özel hakkında hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan adli işlem yapıldığı bildirildi.

Söz konusu kişiler daha sonra serbest bırakıldı.

Aydın BŞB'nin aracında Halil Yıldırım ve sevgilisinin idrar testi de pozitif geldi. Öte yandan CHP ile ilişiği kesildiği açıklanan Halil Yıldırım için sözleşmeli olarak çalıştığı Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden henüz bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2021, 15:15
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k