banner83

Öğrenciler kendi yaptıkları tabloyu Başkan Kale'ye hediye etti

İncirliova Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret ederek hazırlamış oldukları tabloyu hediye ettiler.

Öğrenciler kendi yaptıkları tabloyu Başkan Kale'ye hediye etti
banner94
banner26

banner103
Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında İncirliova Zübeyde Hanım Anaokulu Okul Müdürü Funda Orhan, Anaokul öğretmenleri, Okul Aile Birliği üyeleri ve okul öğrencileri protokolüne ziyarette bulundu. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi’de makamında ziyaret eden okul öğrencileri önce kendisi için hazırladıkları tabloyu hediye edip sonra sohbet ettiler.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Belediye Başkanı Gürşat Kale, “ Çocuklarımızın hepsi bizim biriciğimiz. Onlarla ilgili ne kadar iyi ortam hazırlayabilirsek, ne kadar iyi yetiştirirsek geleceğimiz de o kadar sağlam teminat altında olacaktır. Eğitimden daha güçlü sermayemiz yok. Eğitim için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Öğrencilerimizin el emekleriyle yapmış oldukları bu çok güzel hediyeleri için hem onlara hem de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2014, 16:41

banner102