banner339
banner391
banner313

Nazilli’nin Ferdisi kalbine yenik düştü

Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde yaşayan ve çevresinde Nazilli’nin Ferdisi olarak bilinen Mustafa Ankara 34 yaşında kalbine yenik düştü.

Nazilli’nin Ferdisi kalbine yenik düştü
banner353

Göğüs ağrısı şikayeti ile gittiği Nazilli Devlet Hastanesi’nden Aydın Devlet Hastanesi’ne sevk edilen 34 yaşındaki Mustafa Ankara yapılan tüm müdahalelerle rağmen kurtarılamadı. 
Edinilen bilgiye göre; önceki akşam göğsünde ciddi bir ağrı ve sızı hissedince Nazilli Devlet Hastanesi’ne götürülen Mustafa Ankara, burada yapılan ilk müdahalesinin ardından durumu ciddi bulununca Aydın’a sevk edildi. Gece yarısı Aydın devlet Hastanesi’ne getirilen hem sesi hem de fiziği ile Ferdi Tayfur’a benzeyen 34 yaşındaki Mustafa Ankara burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Çevresinde çok sevilen, Ferdi Tayfur başta olmak üzere, Kemal Sunal, Süleyman Demirel taklitleri ile çevresinde neşe kaynağı olan Mustafa Ankara’nın ani ölümü sevenlerini üzdü. Mustafa Ankara’nın neşe kaynağı bir insan olduğunu ancak ani ve genç ölümü ile herkesi üzdüğünü söyleyen arkadaşlarından Onur Öden, “Tertemiz kalbi sıkıntılarını kaldıramadı. Kendisine has bir kişiliği vardı. Çevresine neşe saçardı. Herkesin kalbini hoş tutar, neşe kaynağı bir insandı. Ama yaşadığı sıkıntılara kendi kalbi dayanamadı” diyerek rahmet diledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 17:17
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k