banner4

Nazilli Ticaret Odası Sultanhisarlıları bilgilendirdi

Nazilli Ticaret Odası öncülüğünde gerçekleştirilen TKDK bilgilendirme seminerlerinin sonuncusu Sultanhisar ilçesinde gerçekleşti.

Nazilli Ticaret Odası Sultanhisarlıları bilgilendirdi
banner26

Katılımın yoğun olduğu seminer sonrasında katılımcılar bilgilendirmeden duydukları memnuniyeti yetkililere iletti. Seminerin soru-cevap kısmından sonra TKDK ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ayrıca yetkililerle görüşerek bire bir bilgi alma olanağına da sahip oldular. 

Yatırımcıların yerinde bilgilendirilmesinin önemine bir kez daha dikkat çeken Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan; “Yatırımcılarımız bazen iş yoğunluklarından dolayı, bazen de konuya kendilerini uzak bulduklarından dolayı tek merkezde yapılmış bilgilendirme seminerlerine katılamayabiliyorlar. Bizler, bilgilendirmeleri yerinde yaparak uzmanlarımızla birlikte yatırımcılarımızın yanında durarak onların her türlü eksiklerinin tespit edilmesine yardımcı oluyor, giderilmesi için gereken adımları atıyoruz. Potansiyel yatırımcılarla bire bir iletişime geçerek yatırımcıların her aşamasında onlara destek vereceğimizin güvencesini kendileri ile paylaşıyoruz. Seminerlerimizde Belediye Başkanlarımız ve Kaymakamlarımızla birlikte hareket ederek yatırımcılarımızın önündeki engelleri hep birlikte kaldıracağımız, onlar için elimizden gelen bütün imkanları birlikte seferber edeceğimizi kendilerine hissettiriyoruz. En son Sultanhisar seminerimizde bizlerden ilgisini ve alakasını eksik etmeyen, yatırımcılarımız için her türlü fedakarlığı yapmak adına ellerinden gelen bütün imkanları bizlere seferber eden Sn. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza da teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 17:27