banner4

Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi'nden örnek davranış

Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden 301 işçi için lokma hayrı yapılırken, düzenlenen etkinlikte Kızılay’a da kan bağışında bulunuldu.

Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi'nden örnek davranış
banner26

Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Faruk Al’ın öncülüğünde Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen elim kaza sonucu şehit olan madencilerin ruhlarına iletilmek üzere lokma hayrı yapıldı. Lokma hayrına Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Şube Müdürü Sezai Selçuk, Okul ve Kurum amirleri ile öğrenciler katıldı.

Lokma hayrının ardından okulda Kurum Müdürü Faruk Al ve Kızılay işbirliği ile de Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi. Kan bağışı kampanyasına İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan’da kan bağışında bulunarak destek verdi. Hayrın ve kan bağışı kampanyasının oldukça anlamlı olduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan; “Nazilli Mesleki Eğitim Merkezi’nde düzenlenen kan bağış kampanyası bizleri de sevindirdi. Tüm halkımız gönüllü olarak kan bağışında bulunmalıdırlar. Bağışlanacak bir ünite kanın pek çok canları kurtardığını unutmamalıyız. Kampanyada 18 yaşındaki okul öğrencileri, öğretmenler ve Sanayii esnafları kan bağışında bulundular. Kan Bağışında 28 kişiden kan alındığı öğrenilirken, bu kampanyada emeği geçen tüm çalışanlara ve Kızılay çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2014, 11:05