banner218

Nazilli'de emeklilerden Başkan Alıcık'a ziyaret

Türkiye Emeklileri Derneği (TÜED) Genel Başkanı ile Nazilli Şube Başkan ve Yönetimi Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Nazilli'de emeklilerden Başkan Alıcık'a ziyaret

TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün ile Nazilli Şube Başkan A. Cahit Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Baştepe, Mesut Uğurlu ve Cengizhan Ateş Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Dernek Başkanları ile Yönetim Kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın ikinci dönem seçilmesi ve derneğe karşı duyarlı davranışından dolayı plaket sundu.

30 Mart Yerel Seçimlerinde Nazilli halkının takdir ve teveccühleri ile belediye başkanlığına tekrar seçilen Haluk Alıcık’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Emekliler Derneği Nazilli Şube Başkanı Cahit Coşkun, “Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilmenizden dolayı sizi emekli topluluğu adına tebrik ediyoruz. Bizler yaşamdan edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaya ve halka hizmet yarışında göstereceğiniz her samimi çabaya destek olmaya hazırız. Bu güne dek derneğimize verdiğiniz destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte bizlerde yaşam tecrübeleri nedeniyle toplumumuzun yaşam ustaları sayılan emekliler olarak yapacağınız hizmetlerin destekçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

EMEKLİLER ADINA TEŞEKKÜR ETTİLER
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün toplumun anaları ve atalarının kendileri olduğunu hatırlatarak “Ana ve atayı saydırmak sizlerin görevi. Bunu ilk icraatlarınız ile göstereceğinizden şüphemiz yok. Belediye sınırları içerisinde sizden hizmet bekleyen bütün vatandaşlarımıza ayırımcılık yapmadan hizmet edeceğinizden de şüphemiz yok. Ülkemizi; barış kardeşlik ve hoşgörü içerisinde yaşayan insanlar ülkesi olarak görüp gözeteceğinizden de şüphemiz yoktur. Bu duygu ve düşünceler ile sizi tekrar tebrik ediyorum. Seçilmiş olduğunuz bu görevinizde başarılı olmanızı, saygıyla anılacak hizmetler üretmenizi diliyor emekli topluluğumuz adına en derin sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık hakkında söylenen güzel ifadeler için Genel Başkan Kazım Ergün ve ile Nazilli Başkan A. Cahit Coşkun’a teşekkür etti. Halkın teveccüh göstererek ikinci kez başkanlığa seçilmiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşadığını ifade ederek Nazilli halkının gösterdiği teveccühe layık olmaya çalışacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2014, 21:23