banner339
banner391
banner274

Nazilli bu olayı konuşuyor! İsa Bedil'in kayınpederi FETÖ'den tutuklu çıktı

Aydın’ın Nazilli İlçesi'nde 13 Ekim Perşembe günü AKP Genel merkezi tarafından ilçe başkanı olarak atanan Avukat İsa Bedil'in kayınpederi İlhan Anıl'ın FETÖ operasyonları kapsamında tutuklanarak cezaevine konulduğu ortaya çıktı.

banner362
Nazilli bu olayı konuşuyor! İsa Bedil'in kayınpederi FETÖ'den tutuklu çıktı
banner385

İmran Acar başkanlığındaki Nazilli AKP ilçe teşkilatı 30 Eylül 2016 tarihinde parti genel merkezinin isteği üzerine istifa ettirildi. Genel Koordinatör ve AKP Elazığ Milletvekili Metin Bulut İlçeye gelerek temayül yoklamasında bulundu. AKP genel merkezi İlçe başkanlığı için 20 aday arasından Ramazan Satılmış, Doktor Hilmi Volaka, Ahmet Harmandalıoğlu ve Avukat İsa Bedil’i mülakat için Ankara’ya davet etti. Perşembe günü(Dün) yapılan mülakat sonucunda 44 yaşındaki Avukat İsa Bedil Nazilli ilçe başkanı olarak atandı.

HALEN CEZA EVİNDE

Çiçeği burnunda ilçe başkanının Karacasu ilçesinde yaşayan kayınpederi Fetullah Gülen’in yurtlarından olan Serhat erkek ve Turkuaz kız öğrenci yurdunu işleten emekli İmam İlhan Anıl’ın ise 27 Temmuz 2016 tarihinde İlçede yapılan FETÖ operasyonları kapsamsında Tutuklanarak cezaevine konulduğu ortaya çıktı. Anıl’ın ev ve müdürlüğünü yaptığı kapatılan yurtlarda bulunan toplam 2 Milyon TL paraya da el konulduğu öğrenildi.

“İMRAN ACAR’IN AĞABEYİ DE FETÖ’DEN GÖZALTINA ALINMIŞ”

Öte yandan AKP genel merkezi tarafından istifası istenen İmran Acar’ın Kahramanmaraş sütçü imam üniversitesinde görev yapan doktor ağabeyinin de FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındığı ve daha sonra serbest bırakılarak açığa alındığı bu nedenle de Acar’ın istifa ettirildiği iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 08:34
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k