banner158

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'dan danışmanına kıyak!

Seçim öncesi Nazilli belediyesinde tasarrufa gidileceğini açıklayan Kürşat Engin Özcan, başkanlık koltuğuna oturunca seçim çalışmalarını yürüten Kerem Yıldırım’ı danışmanlık görevine getirerek 4 bin lira maaşa bağladı. Özcan’ın ayrıca 23 Nisan Parkında bulunan Ramazan eğlencelerinin organizatörlüğünü de Yıldırım’a verdiği ve danışmanın bu organizasyondan 40 Bin TL gelir elde ettiği iddia edildi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'dan danışmanına kıyak!

Murat Gürkan’ın haberine göre, seçim öncesi her fırsatta Nazilli belediyesindeki lüzumsuz harcamalardan söz ederek, başkan olduğu takdirde tasarrufa gidileceğini açıklayan Kürşat Engin Özcan, belediye başkanlığı koltuğuna oturunca verdiği sözleri unuttu.
Seçim öncesi CHP il başkanı Ali Çankır tarafından kendisine önerilen Kerem Yıldırım’la seçim çalışmalarını yürüten Özcan, seçimlerde kazanınca Yıldırım’ı da yanına aldı.
DIŞARDAN HİZMET SATIN ALDI
Özcan’ın Seçim sürecinde Haluk Alıcık’ı yıpratmak için basına servis edilen ve üç yıl önce yaşanan ‘personele tokat’ başlıklı haberini yeni yaşanmış gibi servis ederek algı yaratan olayın baş aktörü olan Yıldırım’la sahibi olduğu şirketlerden biri olan Net Strateji firması üzerinden  ‘Danışmalık hizmeti’ adı altında sözleşme imzaladığı ortaya çıktı.
Nazilli Belediyesi’ne fatura kesmeye başlayan Yıldırım bu hizmet! Karşılığında belediyeden her ay 4 bin TL alacak.
RAMAZAN KIYAĞI!
Belediye başkanı Özcan’ın ayrıca Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ordu caddesi üzerinde bulunan 23 Nisan parkı içerisinde kurulan Ramazan etkinliklerinin organizasyonunu da Kerem Yıldırım’a Verdiği ortaya çıktı.
Yıldırım’ın bu organizasyonu Belediye’den bedelsiz olarak aldığı bunun karşılığında ise masrafların kendisinin karşıladığı öğrenildi. Ancak etkinlik alanına kurulan 20 adet standı 2 Bin TL’den kiraya veren Yıldırım’ın bu sayede toplamda 40 bin TL kazanç elde ettiği ileri sürüldü.

nazilli-belediyesi1-001.jpegnazilli-belediyesi2-001.jpegnazilli-belediyesi3-001.jpeg

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 11:14
banner192