banner339
banner274

MHP’nin Yeni Yönetimi Basınla Buluştu!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığına atanan Burak Pehlivan düzenlediği basın toplantısı ile yönetimini tanıttı.

MHP’nin Yeni Yönetimi Basınla Buluştu!
banner401
banner427

AYDINPOST HABER SERVİSİ- İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında Şehitler için rahmet dileyerek sözlerine başlayan Başkan Burak Pehlivan, "Genel merkezimizin takdiri ve Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin teveccühleri ile yeni yönetim kurulumuza verilmiştir. Bu günden itibaren yönetimimizle birlikte camiamızın var olan güçlü birlik ve beraberliğini daha da güçlendirecek, her kese ve her gönülle partimizin kutlu sevgisini hissettirecek, kardeşlik hukukumuzu ve hemşerilik ruhumuzu harekete geçirerek hemşerilerimizin ve camiamızın kanaat önderlerinin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve değerli partili arkadaşlarımızın her zaman istişarelerini ve her biri değerli fikirlerini alarak güzel Aydın ilimize hizmet edeceğiz. Bu kutlu yolda, kınayanın kınanmasından ders alarak, sabır, hoşgörü ahde vefa, sadakat ile çalışacağız’’ dedi. Toplantının sonunda basın tarafından yöneltilen soruları cevap veren başkan Pehlivan, ‘’önceki Yönetim’in görevden alınmasına yönelik şu açıklamayı yaptı. ‘’Genel merkezimizin takdiri doğrultusunda alınan bir karar olup bu birazda aile içi bir meseledir. Herhangi bir ters durum yoktur. İlçe teşkilatlarında ise bir değerlendirmenin önümüzdeki dönemde kamuoyu ile paylaşılacaktır’’ dedi.

MHP‘NİN YENİ YÖNETİM LİSTESİ 

 Burak Pehlivan'ın başkanlığında oluşan yeni yönetim'in, Üyeler Mustafa Burhaniye, Yusuf Sayıntürk, Ahmet Adıgüzel, Soner Sargın, Fatih Esmek, Ahmet Baskın, Murat İnan, Semih Akgün, Sezgin Aydın, Burhan Uçaş, Levent Zor, Osman Yavuz, Asil Ünlü, Erkan Arığı, Aydın Uslu, Ahmet Battal, Kazım Oluç, Mehmet Fevzi Özkül, Sermet Sabırlı, Oğuz Aydın ve Fethi Yağız’dan oluştuğu öğrenildi.

14542597_10154577539918166_2781335940388075960_o.jpg

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 17:20
banner218