banner339
banner313

MHP Milletvekili Deniz Depboylu'dan Ak Partili Ahmet Kürşat Uğur'un Devlet Bahçeli Paylaşımına Tepki!

AK Parti Aydın İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kürşat Uğur’un Devlet Bahçeli’nin fotoğrafını kullanarak sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı paylaşım için Aydın MHP Milletvekili Deniz Depboylu’dan tepki gecikmedi.

MHP Milletvekili Deniz Depboylu'dan Ak Partili Ahmet Kürşat Uğur'un Devlet Bahçeli Paylaşımına Tepki!
banner401
banner427

Aydınpost’ta yayınlanan haberin ardından kısa bir açıklamada bulunan Depboylu  paylaşımı bir hata olarak gördüğünün altını çizerek,” Hoş bir paylaşım değil. Nihayetinde bizim liderimiz bir açıklama yaptı. Referandum sürecinde her parti kendi siyasi etik ve ilkelerine uygun bir şekilde kendine özgü uygun çalışmaları olur diye. Adalet ve Kalkınma Partisi’nde özellikle yönetici pozisyonunda olan arkadaşlarımızın paylaşımlarına dikkat etmesi gerekir. Böyle bir gerginlik yaratmaları, bu tür hassasiyetlere zarar verici dokunuşlarda bulunmaları sürece de siyasi ilişkilere de belli bir oranda zarar verecektir. Arkadaşlar kendi çalışmalarında kendi siyasi argümanlarını kullansalar bence çok daha doğru yaparlar. Ben bunu bir hata olarak görmeyi tercih ediyorum. İnşallah bu yönetici arkadaşımız yaptığı paylaşımı hesabından siler” diye konuştu.

MHP’li Depboylu, teşkilat içi gerekli görüşmeleri yapacağını belirterek, "Yanlış yapıyorlar AK Partili arkadaşlar kendi liderlerinin fotoğraflarını koysunlar , matematik hesaplarını da ona göre yapsınlar” dedi.

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 12:59
banner218