banner83

Kuyucak'ta 300 altın gündeme damga vurdu!

Kuyucak'ta önceki dönem belediye başkanı Ali Ulvi Akoğlu'nun belediye kasasından aldırdığı iddia edilen 300 adet altın gündeme oturdu. Kuyucak ilçesinde son günlerde yaşananlar Aydın'ın gündeminde.

Kuyucak'ta 300 altın gündeme damga vurdu!
banner94
banner26

AYDINPOST ÖZEL HABER-İddiaya göre eski belediye başkanı Ali Ulvi Akoğlu, düğünlerde takılmak üzere son üç yılda belediye kasasından yaklaşık 300 tane çeyrek altın aldırdı fakat bu altınların kimlere takıldığı ve nereye gittikleri bilinmiyor.

DÜĞÜN İÇİN 300 ADET ALTIN

banner103
İddiaya göre, CHP’li eski Kuyucak Belediye Başkanı Ali Ulvi Akoğlu, son üç yılda düğünlerde takılmak üzere 300 adet altın aldırdı.

Altınların Denizli'deki bir kuyumcudan alındığı iddia edilirken alınan altınların akıbetinin ne olduğunu kimse öğrenemedi. Belediye kasasından alınan bu altınlar iddiaya göre “Olmayan düğünlerde sayfa-1_layout-1-page-001-001.jpgolmayan kişilere” takıldı.

ALTINLAR DENİZLİ'DEN ALINDI

Temin edilen çeyrek altınların 30, 40 ve 50’li partiler halinde alındığı bilgisine ulaşılırken, söz konusu altınların Kuyucak Belediyesi eski meclis üyesi Osman Uzunoğlu aracılığıyla Denizli’de bulunan ve altın toptancısı olan “Altın Damga” isimli bir firmadan temin edildiği öne sürüldü.
 
Uzunoğlu’nun Kuyucak’ta inşaat sektörünün yanı sıra kuyumculukla da uğraşması kafalardaki soru işaretlerini arttırmış durumda. İddialar arasında Ali Ulvi Akoğlu’nun çeyrek altınları Osman Uzunoğlu aracılığıyla Denizli’deki bir firmadan aldırdığı, Kuyucak’ta düğün yapan hiç kimseye de bu altınlardan takılmadığı bilgisi Aydın siyasetinde büyük yankı uyandırdı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 11:30

banner102