banner339
banner313

Kuşadası'nda öğrencilerden mesleki ve teknik eğitim fuarı

Kuşadası'ndaki meslek ve teknik eğitim okullarında eğitim gören liseli öğrenciler 2013-2014 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirdikleri çalışmaları fuarda sergiledi.

Kuşadası'nda öğrencilerden mesleki  ve teknik  eğitim fuarı
banner401
banner427

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen Kuşadası Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı'nın açılışına Kaymakam Muammer Aksoy, Kuşadası Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan, Şube Müdürleri Murat Yurttutan ve Şerafettin Yapıcı ile okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile vatandaşlar ve veliler katıldı. Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı’nın açılışı Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy tarafından yapıldı. Fuarı gezen Kaymakam Aksoy, yaptıkları çalışmalardan dolayı öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.

Kuşadası Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkan, Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı’nı teknik eğitimde farkındalığın oluşturulması, tercih edilebilirliğin artırılmasına yönelik olarak düzenlediklerini belirterek, fuarın 2 gün boyunca sektör temsilcileri, öğrenci velileri, okul yöneticileri, öğrenciler ve meslek odaları tarafından ziyaret edildiğini söyledi.

kusadasi’nda-ogrencilerden-mesleki-ve-teknik-egitim-fuari2.jpg

kusadasi’nda-ogrencilerden-mesleki-ve-teknik-egitim-fuari1.jpg

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2014, 09:35
banner218