banner4

Kuşadası'nda engelli vatandaşlara destek

Kuşadası Belediyesi tarafından 4 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye edildi.

Kuşadası'nda engelli vatandaşlara destek
banner26

AYDINPOST HABER SERVİSİ/MURAT UÇKAÇ-Kuşadası Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ile Kuşadası Belediyesi Yaşlılar ve Engelliler Komisyonu ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları sevindirdi. 

Engelli vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışma yapan Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ve komisyon üyeleri, tespit edilen ihtiyaç sahibi 4 engelliye tekerlekli sandalye alarak sevindirdi. Düzenlenen teslim törenine, Kuşadası Belediye Yaşlılar ve Engelliler Komisyonu Başkanı Canan Güler, Komisyon Üyeleri Ferah Sürekçi, Hayati Atlı, Rıza Esen ve Kuşadası Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürü Hüsnü Yalçın katıldı. Engelli vatandaşların evlerinde düzenlenen teslim töreni sırasında duygulu anlar yaşanırken, engelli vatandaşların mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Kuşadası Belediyesi Yaşlılar ve Engelliler Komisyonu Başkanı Canan Güler, engelli vatandaşlarımıza her konuda destek olacaklarını belirterek “Kurum olarak engelli vatandaşlarımızın taleplerine öncelik veriyoruz. Engelli vatandaşlarımıza her konuda destek olup, onların sosyal, kültürel ve sportif hayatın içerisinde daha fazla yer almalarını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2014, 15:31