banner339
banner313

Kuşadası Belediyesi’nde şok iddia! Başkan Yardımcısı Özgür Batçıoğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Baysal’ı tokatladı

CHP’li Kuşadası Belediyesi’nin Başkan Yardımcılarından Özgür Batçıoğlu’nun, Belediyenin İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Balsak’ı tokatladığı iddiaları Kuşadası’nı karıştırdı.

banner362
Kuşadası Belediyesi’nde şok iddia! Başkan Yardımcısı Özgür Batçıoğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Baysal’ı tokatladı
banner328

İddiaya göre, Özgür Batçıoğlu’nun, Ahmet Balsak’tan sorumlu olduğu bir birime kendisinin onayı olmadan işe alınan bazı kişilerin iş akitlerinin feshedilmesini istediği, Balsak’ın da bu talimata karşı çıktığı öğrenildi.
BAŞKAN ÖMER GÜNEL’İN TAVRI MERAK KONUSU
Belediyenin İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Balsak’ı tokatladığı iddia edilen Başkan Yardımcısı Özgür Batçıoğlu için Başkan Ömer Günel’in nasıl tavır sergileyeceği ilçede merak konusu.
OLAY, SOSYAL MEDYAYA TAŞINDI
Öte yandan Facebook’ta Levan Ay adı ile paylaşımlarda bulunan bir kullanıcının yazdıkları da gözden kaçmadı.
Levan Ay isimli kullanıcı, Başkan Yardımcısı Özgür Batçıoğlu, “Müdür Ahmet” olarak söz edilen Ahmet Balsak’tan usulsüz bir yazı yazmasını istedi. Aynı kullanıcı, Batçıoğlu’na yönelik olarak, “İstediğini müdür vekili yapmak istemeyen namuslu müdürü tokatlamanın bedelini ödeyecek” şeklinde paylaşımında bulundu.
Aynı kullanıcının daha önce de “Yeğenim Ahmet’i Belediyede yumruklayan eski polis müdürü ayağını denk al. Kuşadası küçük” şeklindeki ifadeleri dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 18:02
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k