banner339
banner313

Kötü imitasyon: Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş fena yakalandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni normalleşme dönemi kararlarını açıklamasının ardından siyasetçiler esnafa hayırlı işler mesajı yayınladı. Aydın’da da Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, vatandaşların cep telefonuna sms atarak yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Ömer Günel’in mesajından haberdar olan Fuat Öndeş de talimat vererek binlerce mesaj attırdı. 

Kötü imitasyon: Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş fena yakalandı
banner401
banner427

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in çevre ilçeleri taklit ettiği hamleleri hız kesmeden devam ediyor. Çok sayıda sosyal medya paylaşımı, açıklaması ve kararları başka ilçelerden gördükten sonra hayata geçiren Fuat Öndeş, esnafa atılan hayırlı işler mesajında da sınıfta kaldı.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in 09:15’te gönderdiği, “Bugün müşterilerine kapılarını açan tüm esnafımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” mesajının ardından saat 10:23’te de Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Bugün iş yerlerini müşterilerine açan tüm esnafımıza, bereketli, bol kazançlı, hayırlı işler diliyorum” mesajını gönderdi.

Fuat Öndeş’in Ömer Günel’in mesajına yalnızca ‘bereketli’ kelimesini eklediği ve mesajı büyük harflerle gönderdiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 23:36
banner218