banner83

Köşk'te korkunç şekilde öldürülmüştü! O kişi yakalandı

Aydın'ın Köşk ilçesinde kafası taşla ezilerek ve bıçaklanarak öldürülen kişinin katil zanlısı olarak aranan komşusu İzmir'de yakalandı.

Köşk'te korkunç şekilde öldürülmüştü! O kişi yakalandı
banner94
banner26

Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Amirliği  ekipleri, Çarşı Mahallesi'nde önceki gün ölü bulunan, kafasının taşla ezildiği,  vücudunda bıçak yaralarının bulunduğu belirlenen Muhammet Biçer'in (42) katil  zanlısı olarak aranan komşusu M.P'nin İzmir'de olduğunu tespit etti.

Polis ekipleri, belirlenen adrese operasyon düzenledi. Kaçmaya çalışan  M.P. kovalamacanın ardından yakalandı.

Şüphelinin, buradaki işlemlerinin ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü  ekiplerine teslim edileceği öğrenildi

 M.P. ile Muhammet Biçer'in, yaklaşık iki hafta önce tartıştıkları  ileri sürüldü.   Olay    Aydın'ın Köşk ilçesi Çarşı Mahallesi Taşköprü mevkisinde önceki gün  yerde hareketsiz yatan bir kişiyi görenler, durumu polis ve sağlık ekiplerine  bildirmiş, başının taşla ezildiği ve vücudunda bıçak yaraları bulunduğu tespit  edilen cesedin üzerinden Muhammet Biçer'e ait kimlik çıkmıştı. Biçer'in komşularının ifadesine başvuran ekipler, psikolojik  rahatsızlığı bulunduğu ve bir süredir bölgede görünmediği söylenen  M.P'nin bu  durumunu şüpheli bulmuştu.    M.P'nin evinin çevresinde yapılan aramada, yaklaşık 400 metre  uzaklıkta poşet içinde şüpheliye ait olduğu belirlenen kanlı bir giysi  bulunmuştu.

M.P'nin gece saatlerinde Biçer ile evin yakınında karşılaştığı, 17  yerinden bıçakladıktan sonra yaklaşık 40 metre sürükleyerek dere kenarına  götürdüğü ve burada başını taşla ezerek öldürdüğü iddia edilmişti.  

korkunc-sekilde-oldurulmustu!-o-kisi-yakalandi1.jpgkorkunc-sekilde-oldurulmustu!-o-kisi-yakalandi2.jpg

513397.jpg

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 08:45

banner102