banner339
banner274

Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Bilgen, genel kurul startını Söke’den verdi

Aydın Kırmızı Et Üreticileri Birliği genel kurul toplantısı Şubat ayı içinde gerçekleşecek. Mayıs 2013’de aldıkları görevi sürdürmek isteyen Birlik Başkanı Altan Bilgen, genel kurul öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Bilgen, genel kurul startını Söke’den verdi
banner401
banner427

Altan Bilgen ve birlik yönetim kurulu üyeleri Sökeli hayvan üreticileri ile bir araya geldi. Genel Kurul öncesi seçim startını verdiklerini belirten Altan Bilgen; genel kurul öncesi çalışmalara 200 civarında Aydın Kırmızı Et Üreticileri Birliği üyesinin bulunduğu Söke’den başladıklarını söyledi. 4 yıl daha görev yetkisi istediklerini belirten Altan Bilgen; “Bugüne kadar tüm birlik üyelerimize eşit mesafede, kapımız hep açık oldu. Bundan sonrada öyle olacak” dedi.


Aydın Kırmızı Et Üreticileri Birliği olarak Türkiye’deki en iyi üç birlik arasında yer aldıklarını, dünya çapında düzenlenen hayvancılık fuarına ev sahipliği yaptıklarını belirten Altan Bilgen; Türkiye’de hayvancılığın gelişmesi, hak ettiği değeri bulması için çalışmalarını tüm hızıyla devam edeceğini söyledi. Aydın Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Altan Bilgen yapılacak olan genel kurulun hayırlı olmasını dilerken, tüm adaylara şimdiden başarılar diledi.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 18:20
banner218