banner158

Kılıçdaroğlu'nun "AKP Aydın Milletvekilinin kardeşi Bylockçu!" sözleri sonrası Mehmet Erdem'den gece yarısı dualı paylaşım

Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir televizyon programında “Aydın milletvekilinin kardeşi ByLockçudur” sözleri sonrası gece yarısı dualı paylaşım yapması dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu'nun
banner152

AYDINPOST HABER SERVİSİ - Dün akşam CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı bir televizyon programında Ak Parti içinde ByLock kullanıcıları olduğunu ancak bunu açıklamadıklarını iddia etti. Kılıçdaroğlu, ByLock kullananlar arasında isim vermeden  Ak Parti Aydın Milletvekilinin kardeşinin olduğunu öne sürdü.

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamalarının ardından Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, sosyal medya hesabı Facebook üzerinden iddialara yanıt verdi. Erdem Kılıçdaroğlu’na “Bylock ile ilgili elinizde belge varsa ortaya koyun. Haysiyet sahibi olan birisi iddiasını ispat eder. Haysiyetsiz olanlar iftira ederler!” dedi.

Mehmet Erdem’in açıklaması şöyle;

Ya Kahhar! Ya Kahhar! Ya Kahhar! Gecenin bu vaktinde sana yalvarıyorum Ya Rabbim! Bana ve kardeşlerime iftira atan alçak ve şerefsizleri, bu iftiraları fırsat bilip yayanları, ıslah eyle, ıslah eyle, ıslah eyle, ıslah olmayacaklarsa Kahhar İsm-İ Şerif'inle kahr-u perişan eyle Ya Rabbim! Amin! Amin! Amin!

Hiçbir siyasi partinin genel başkanına elinde belge olmadan iftira atmak yakışmaz. Elinde belge olmadan iftira atmak o genel başkanı müfteri ve yalancı konumuna düşürür. Sayın Genel Başkan;
Bylock ile ilgili elinizde belge varsa ortaya koyun! Haysiyet sahibi olan birisi iddiasını ispat eder!
Haysiyetsiz olanlar iftira ederler!” dedi.
 

Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

72288.jpg

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 13:11