banner339
banner274

Kılıçdaroğlu Aydın Valisi'ne çattı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlı ziyaretinde, "Aydın Valisi Erol Ayyıldız görevini yapmamıştır" dedi.

Kılıçdaroğlu Aydın Valisi'ne çattı!
banner328

AYDINPOST HABER SERVİSİ/MURAT UÇKAÇ-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti. Ziyarete CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ve CHP Aydın İl Başkanı Barkan Kalınomuz katıldı.büyükşehir belediyesi hizmet binası başkanlık makamında bir süre görüşen Kılıçdaroğlu'na partililer yoğun ilgi gösterdi.

Kılıçdaroğlu ziyaret sonrası bina çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak, Aydın Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi arasındaki kapanan İl Özel İdaresi'ne ait malların paylaşımı konusundaki sorunlara da değindi. Kılıçdaroğlu, "Vali görevini yapmamıştır. Aydınlıların ellerinden bu mallar çalınmıştır. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem hanım bu konuda hukuki yola başvurarak dava açtı. Süreci yakından takip ediyoruz. Aydınlılar kazanacak, o mallar Aydınlıların hizmetine tahsis edilecektir" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 18:06
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k