banner83

Kapak toplayan minikler 1 engelliye ümit oldu

Nazilli’de Özel 23 Nisan Kreş ve Anaokulu öğrencileri, engelliler için 11 bin mavi kapak topladı. 2-6 yaş grubu okul öncesi çocuklara tüm yıl boyunca hizmet veren Özel 23 Nisan Kreşi öğrencileri, ‘Tane-Tane Kapakları Toplayalım, Engelleri Birlikte Aşalım

Kapak toplayan minikler 1 engelliye ümit oldu
banner94
banner26

'Bir su şişesinin kapağı, insan hayatını değiştirir ve umuda dönüşür mü' diyerek çıktıkları yolda 11 bin kapak toplayarak bir engelliyi sevindirdikleri için mutlu olduklarını ifade eden Okul Müdürü Esin Ülkü Beyazıt, 10-16 Mayıs arası Engelliler Haftası nedeniyle yaptıkları sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını ve proje kapsamında okul öğrencilerinin plastikten oluşan mavi kapakları topladıklarını ve kampanya sonunda bir engelli vatandaşa yardımcı olacaklarını söyledi. Nazilli Belediyesi’nin bugüne kadar birçok engelliye sahip çıkmasından dolayı kapakları Nazilli Belediyesine getirdiklerini ifade eden Beyazıt, “Topladığımız kapakları Nazilli Belediyesi’ne getirerek engelli sandalyesi aldık. Bir engelliyi de miniklerimizle sevindireceğimiz için mutluyuz. Okul öğretmenlerimiz başta olmak üzere öğrencilerimize, velilerimize ve Nazilli Belediyesine teşekkür ediyorum” dedi.

Nazilli Belediye Başkan Vekili Deniz Depboylu ise; “Öğrenciler ve ailelerinin yanı sıra, okul öğretmenlerinin de önemli katkı sağladıkları mavi kapak kampanyasına desteklerinde dolayı teşekkür ediyorum. Bu kampanya tüm vatandaşların ve öğrencilerin de destek vereceklerine inanıyorum ve her birine engelli vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2014, 11:11

banner102