banner339
banner313

İşkur Müdürü Terzi'den Fırıncılar ve Lokantacılar Odası'na ziyaret

Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi Aydın’daki istihdamı arttırmak ve işyerlerine kalifiye eleman yetiştirilmesi konusunda bilgi vermek amacıyla oda ziyaretlerine devam ediyor.

İşkur Müdürü Terzi'den Fırıncılar ve Lokantacılar Odası'na ziyaret
banner401
banner427

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Rahmi Terzi Fırıncılar Odası Başkanlığı ile Lokantacılar Odası Başkanlığını ziyaret etti. Fırıncılar Odası Başkanı Kemal Akdağ, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Ongan ve Başkan Vekili Hayrettin Dingil ile görüşen İŞKUR Müdürü Rahmi Terzi, İŞKUR’ un düzenlediği meslek edindirme kursları, işbaşı eğitim programları, UMEM kursları ve özürlü- normal işgücü teşvikleri hakkında detaylı bilgi verdi.

Fırıncılar ve Lokantacılar Odası Başkanları İŞKUR faaliyetlerinin işgücü piyasasına katkılarından memnun olduklarını belirterek ziyaretten dolayı İŞKUR Müdürü Terzi’ye teşekkür etti.

Ayrıca İŞKUR Müdürü Rahmi Terzi, ziyaretler ile işveren ve iş arayan arasında köprü kurmayı hedeflediğini ve İŞKUR’un amacının, işveren-işarayan taleplerinin örtüşmesi olduğunu belirterek “Bu şekilde Aydın İli işgücü piyasasına olumlu müdahalelerde bulunmaktayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 11:11
banner218