banner158

İsabeyli'de bozulan yollar yeniden düzenleniyor

Nazilli Belediyesi, İsabeyli Mahallesinde yürütülen doğalgaz ve alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olan yolları yeniden düzenleyerek, vatandaşın kullanımına sunuyor.

İsabeyli'de bozulan yollar yeniden düzenleniyor
banner152

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Umre ziyareti öncesi İsabeyli Mahallesine gerçekleştirdiği ziyaretler neticesinde mahalle sakinlerinden aldığı bilgilerin ardından verdiği talimatlarla çalışmalarına başlayan Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, İsabeyli’yi adeta şantiye alanına çevirerek, bozuk olan tüm cadde ve sokaklarda çalışma başlattı. Bozuk olan yolların stabilize çalışmasını gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ADÜ İsabeyli Yerleşkesine giden yollar başta olmak üzere deforme olan tüm yolların parke taşı ile kaplamasını sağlıyor. Ekipler, yolların tadilat çalışmaları kapsamında deforme olan kaldırım ve refüjlerini de tekrar düzenliyor.

Nazilli Belediyesinin yürütmüş olduğu çalışmaları takdirle karşılayan İsabeyli Mahallesi sakinleri ve İsabeyli’de okuyan öğrenciler yürütülen çalışmalarla tozlu ve bozuk yollardan kurtulduklarını ifade ederek Nazilli Belediyesine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 10:32